POKAŻ STRONĘ

Podsumowanie 2021 roku. Nowości i bestsellery w branży solaryjnej

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Podsumowanie 2021 roku - najlepsze kosmetyki do opalania w solarium
Rok 2021 obfitował w wiele sukcesów. Stworzyliśmy dla Was kilka perełek - profesjonalne kosmetyki do opalania w solarium, które zmieniły oblicze opalania. 

Przyszłość solariów - co nas czeka w najbliższym czasie?

Opublikowany przez ONYX TAN

Przyszłość solariów - co nas czeka w najbliższym czasie?

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa w dużej mierze dezorganizuje działanie wielu przedsiębiorstw oraz punktów usługowych, w tym oczywiście również solariów. Właściciele, pracownicy, ale także klienci zastanawiają się, co przyniesie czas i jak w najbliższych miesiącach będzie wyglądało funkcjonowanie branży solaryjnej. Postanowiliśmy zebrać wszystkie oficjalne informacje i komunikaty oraz odpowiedzieć na ich podstawie na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące solariów w okresie epidemii koronawirusa.

Czy ARMOR znajduje się w Wykazie Produktów Biobójczych?

Opublikowany przez SKLEP ONYX

Czy ARMOR znajduje się w Wykazie Produktów Biobójczych?
Nasz produkt jest oficjalnie zatwierdzonym produktem biobójczym o działaniu wirusobójczym, wprowadzonym do Wykazu Produktów Biobójczych jako ARMOR hand sanitizer z numerem pozwolenia na obrót 8059/20.

Opalanie w czasie pandemii koronawirusa

Opublikowany przez ONYX TAN

koronawirus a solarium
W dzisiejszym artykule postaramy się Wam pomóc i doradzić, w jaki sposób zmierzyć się z rzeczywistością w tych trudnych czasach, gdzie wzrost zachorowań spowodowanych koronawirusem wciąż rośnie.

To jest standardowe powiadomienie o plikach cookie, które możesz łatwo dostosować lub wyłączyć w panelu administratora. Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.