Poznaj Onyx Tan!

Kosmetyki do opalania w solarium Onyx

 

Nasza przygoda zaczęła się już w 2001 roku, jesteśmy więc firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na kosmetycznym rynku.

Onyx to najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki przeznaczone do opalania w solarium. Nasze balsamy, rodem ze słonecznej Florydy, gwarantują uzyskanie efektu pięknej opalenizny, dbałość o świetną kondycję oraz młody wygląd skóry oraz uprzyjemniają każdą sesję opalania.

Jako eksperci w dziedzinie opalania pragniemy kompleksowo odpowiadać na potrzeby osób wybierających różne rodzaje opalania, stąd w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę balsamów do opalania w solarium, linię profesjonalnych produktów do opalania natryskowego, a także krem do opalania na słońcu.

Specjalnie i starannie wyselekcjonowane składniki produktów do opalania w solarium pozwalają na uzyskanie efektu pięknie opalonej skóry przy jednoczesnej dbałości o jej kondycję, nawilżenie i elastyczność. Zawarte w nich formuły, pełne innowacyjnych kompleksów maksymalizujących opaleniznę i odżywiających skórę, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników solariów. Stosując nasze kosmetyki solaryjne, wykorzystujecie 100% czasu przeznaczonego na opalanie, jednocześnie zapewniając skórze pielęgnację na najwyższym poziomie.

Wszystkie nasze produkty szybko zyskały zaufanie i uznanie klientów, a także ekspertów z całego świata. Spełniają najbardziej restrykcyjne normy kosmetyczne, nie są testowane na zwierzętach, a poddawanie ich licznym badaniom ma na celu zapewnienie Wam – miłośnikom opalania – pełne bezpieczeństwo i satysfakcję z korzystania z naszych produktów. To właśnie Wasze zadowolenie jest naszym największym sukcesem i tym, co motywuje nas do ciągłego rozwoju już od ponad 20 lat obecności na rynku międzynarodowym.

Dlaczego Onyx?

Jest wiele firm oferujących balsamy po opalaniu. Jednak my jesteśmy wyjątkową. Dlaczego?

 • Najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki przeznaczone do opalania w solarium.
 • Gwarancja uzyskania efektu pięknej opalenizny.
 • Dbałość o świetną kondycję oraz młody wygląd skóry dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom.
 • Nie tylko balsamy do opalania w solarium, ale również linia profesjonalnych płynów do opalania natryskowego, ale również rewolucyjne rozwiązania do opalania na słońcu oraz pielęgnacji ciała po opalaniu.
 • Formuły pełne innowacyjnych kompleksów maksymalizujących opaleniznę i odżywiających skórę, dzięki którym wykorzystujecie 100% czasu przeznaczonego na opalanie.
 • Produkty spełniające najbardziej restrykcyjne normy kosmetyczne, poddawane licznym badaniom zapewniają bezpieczeństwo i satysfakcję z ich stosowania.

  Opakowania

  Każdy z naszych produktów ma dwa warianty opakowań – większe w postaci tuby oraz mniejsze w postaci saszetki, które służą do jednorazowego użytku. W zależności od produktu, pojemności naszych tub to 50 ml, 150 ml, 200 ml, 250 ml i 251 ml, natomiast saszetki są dostępne w pojemnościach 5 ml, 12 ml, 15 ml oraz 18 ml. Jeden nasz balsam, czyli Anti-Aging poosiada opakowania w formie airless. Zaletą takich opakowań jest ograniczenie dostępu powietrza do kosmetyku, co wydłuża żywotność balsamu. Nieprzezroczyste opakowania chronią przed działaniem światła i odparowaniem wody z produktu, a system aplikacji uniemożliwia cofnięcie się masy kosmetyku do wnętrza opakowania. Substancja pozostaje więc zabezpieczona przed przenoszeniem bakterii z opuszków palców, a dodatkową korzyścią jest maksymalne wykorzystanie produktu.

  Gdzie jesteśmy?

  Nasze kosmetyki są dostępne w solariach w ponad 20 krajach, m.in. USA, Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Bułgaria, Irlandia, Islandia, Nowej Zelandii, Singapuru, Australii, Grecji, Danii, Włoch, Portugalii, Puerto Rico, Austrii, Luksemburga, Szwajcarii, Francji. Produkty Onyx kupicie nie tylko w wielu solariach, na naszej stronie, ale również w naszych oficjalnych sklepach na Allegro i Amazonie.

  Nasza firma kompleksowo zaopatruje solaria w sprzęt, akcesoria, płyny do dezynfekcji, więc jeśli jesteście zainteresowani podjęciem współpracy biznesowej, prosimy o kontakt. Nasz prężnie działający dział sprzedaży i obsługi klienta zapewnia 100% gwarancję zadowolenia.

   

  Produkt - mapka