Odpowiedni odcień opalania

Jestem blondynką, czy macie jasne odcienie płynu? Mam ciemną karnację? Czy na pewno odcień będzie odpowiedni do uzyskania wymarzonego efektu?

 To częste pytania Klientek, które wybierają się na sesję opalania.

 Profesjonalna specjalistka od opalania natryskowego dysponuje kilkoma odcieniami płynów brązujących Onyx, dzięki czemu może dopasować kolor płynu do karnacji Klientki i oczekiwanego przez nią efektu.

 Różnice w odcieniach płynów brązujących wynikają z różnego stężenia dihydroksyacetonu (DHA) – głównego składnika naszych płynów brązujących.

Im większa procentowa zawartość DHA, tym ciemniejszą opaleniznę można uzyskać.

Przed opalaniem opowiedz o swojej kondycji skóry, karnacji i o wszystkim o czym tylko chcesz swojej sprejtanerce.

 Dostępne są 3 odcienie płynów brązujących Onyx:

 Delicato, Forte, Intenso, Estremo.

W autoryzowanym sklepie marki Onyx na pewno znajdziesz odcień idealny!

Jaki kolor wybrać?

Sunless by Onyx color

​To wybór, przed którym stajemy każdego dnia – jaki kolor sukienki, lakieru do paznokci, farby do włosów wybrać? A jeszcze bardziej istotne jest, jaki kolor będzie mieć… Twoja skóra po opalaniu.

 Niewątpliwie jedną z największych zalet opalania natryskowego jest możliwość wybrania koloru, jaki uzyskamy po zabiegu. Jeśli wybierzesz odcień odpowiedni dla Twojej karnacji, masz gwarancję, że uzyskany efekt sprosta Twoim oczekiwaniom.

Większość firm oferujących opalanie natryskowe ma w swojej ofercie kilka odcieni płynów brązujących (np. Onyx Original – od Light do Estremo), które różnią się od siebie procentową zawartością DHA. Im wyższa zawartość DHA, tym ciemniejszy jest uzyskany odcień skóry.  Dzięki temu, uzyskany efekt różni się w zależności od wybranego odcienia.

 Jeśli zależy Ci, by uzyskany kolor wyglądał bardzo naturalnie, dopasuj go do Twojego fototypu skóry. Twój naturalny odcień skóry, jej reakcja na opalanie i kolor włosów oraz oczu to wyznaczniki tego, jakim fototypem jesteś. Jeżeli jednak liczysz na oszałamiający efekt, możesz pokusić się o kolor o ton ciemniejszy. W razie wątpliwości, poproś o pomoc kosmetyczkę, która wykonuje ten zabieg – ona z pewnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.