Filozofia marki

Yes we tan!

Przewodnie hasło naszej marki brzmi „Yes, we tan” – zawiera ono w sobie naszą najważniejszą misję, czyli troskę o perfekcyjną opaleniznę. Wierzymy, że zadbana i pięknie opalona skóra sprawia, że nasz nastrój automatycznie się poprawia.

W naszej firmie inspiracją jesteście właśnie Wy! To dzięki Waszym sugestiom i potrzebom udaje nam się tworzyć nowe produkty. Wszystko, co robimy, tworzymy właśnie z myślą o naszych klientach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty były jak najlepsze, a Wasze zadowolenie z nich ciągle rosło.

Nie trzymamy się tylko sztampowych receptur – stawiamy na innowacyjne składniki, które pozwalają na uzyskanie efektu pięknie opalonej skóry przy jednoczesnej dbałości o jej kondycję, nawilżenie i elastyczność. Zawarte w naszych produktach formuły, pełne oryginalnych kompleksów maksymalizujących opaleniznę i odżywiających skórę, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników solariów. Stosując nasze kosmetyki solaryjne, wykorzystujecie 100% czasu przeznaczonego na opalanie, jednocześnie zapewniając skórze pielęgnację na najwyższym poziomie.

Od ponad 19 lat dążymy do tego, aby wprowadzać nowoczesne rozwiązania, dlatego oferta naszych produktów wciąż się powiększa. Przez cały czas naszej działalności do gamy naszych kosmetyków dołączyły między innymi balsamy o niestandardowej konsystencji, różne kolory masy wzbogacone o przełomowe rozwiązania w zakresie wzmacniania opalenizny i pielęgnacji skóry, linia profesjonalnych produktów do opalania natryskowego, a także krem do opalania na słońcu z filtrem SPF15.