Dlaczego muszę używać balsamu?

Influencerki z kosmetykami

 

Wiele osób uczęszczających do solarium, a zwłaszcza tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z opalaniem, nie wie, że używanie kosmetyków w kabinach solaryjnych, jest prawie że koniecznością.

Balsamy do opalania w solarium nie tylko pozwolą uzyskać pożądany kolor opalenizny, ale także wzmocnią jej efekty. Jej kolor będzie głębszy, i utrzyma się na dłużej. Nasze kosmetyki sprawią, że skóra będzie intensywnie odżywiona, oraz dodatkowo dostarczą skórze cennych składników ujędrniających, uelastycznią skórę, i zapobiegną oznakom starzenia. Wszystko po to, by zachować zdrową, młodo wyglądającą i szczęśliwą skórę.

Jeśli posiadasz problematyczną partię ciała, która zawsze opala się trudniej niż inne – nasze balsamy będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wielu naszych klientów wskazuje na to, że takim miejscem są właśnie nogi. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego  balsamu sprawisz, że Twoja skóra będzie pięknie i równomiernie opalona, nawet jeśli do tej pory było to trudne, lub niemożliwe.

Dodatkową zaletą produktów Onyx jest ich zapach. Nasze kosmetyki posiadają bogatą gamę pięknych zapachów, która sprawia, że nie ma mowy o nieprzyjemnym zapachu podczas i po opalaniu. Wszystko to po to by opalanie w solarium stało się prawdziwie rozkosznym rytuałem.