kobieta opala się na pomoście nad morzem

Znajdź swój sposób opalania!

Istnieje wiele metod, które pozwalają uzyskać piękną opaleniznę. Niektórzy wolą iść na solarium, inni – posmarować się samoopalaczem, a jeszcze inni robią jedno i drugie. I jest to jak najbardziej w porządku! Tworzymy nasze kosmetyki w taki sposób, by dopasować je do upodobań każdego z Was!

Alternatywa dla solarium - samoopalacze

W naszej ofercie znajdziecie też produkty, które odpowiednie są dla osób, które z jakichś powodów nie mogą chodzić na solarium, albo po prostu wolą opalać się w domu!

Są to produkty, które można stosować całkowicie samodzielnie, bez konieczności opalania w solarium. W ich składzie znajdują się cząsteczki dihydroksyacetonu, które reagują z białkami naskórka, w wyniku czego dochodzi do zabarwienia skóry. Efekt pojawia się bardzo szybko, bo już po 6-8 godzinach. Jeśli samoopalacz ma formę pianki, nazywa się go również pianką samoopalającą. W sklepie Onyx oferujemy ją w postaci kosmetyku No-Lie Sunless by Onyx i to w aż dwóch odcieniach – Light/Medium oraz Medium/Dark.

 

Kobieta opalona

 

Solarium

Opalanie w solarium cieszy się całkiem sporą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego! Sesje opalania poprawiają humor, natomiast światło lamp wspomaga w pewnym stopniu produkcję witaminy D3. Co więcej, to doskonały sposób na pokonanie jesienno-zimowej chandry, natomiast satysfakcja z apetycznego wyglądu własnego ciała dodatkowo poprawia samopoczucie.

Bronzery

Jednym z rodzajów kosmetyków, które proponujemy w naszej ofercie są bronzery. W wyniku reakcji z aminokwasami pomagają one uzyskać bardziej trwałą opaleniznę niż w przypadku samoopalaczy. Przykładem bronzera jest Onyx Black Caviar, który przy okazji perfekcyjnie nawilża i rozświetla skórę.

Przyspieszacze do opalania

Zależy Ci, aby Twoja skóra szczególnie szybko uzyskała czekoladowy odcień? Wypróbuj odpowiedni przyspieszacz do opalania. Jego działanie polega na tym, iż stymuluje on wydzielanie melaniny, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na wymarzony kolor ciała. Przyspieszacz Onyx Mystery Tanning Intensifier rozpieści Twoją skórę również wspaniałą konsystencją, gwarantując jej przy okazji idealną miękkość i optymalne nawilżenie.

Przyspieszacze brązujące

W naszej ofercie znajdziecie także przyspieszacze brązujące, które stanowią unikalną kombinację przyspieszaczy oraz bronzerów. Kompozycja złożona z DHA, erytrulozy i tyrozyny oraz składników przyspieszających opalanie zapewnia efektowną opaleniznę, która powstaje szybko i cieszy swoim wyglądem przez długi czas. Przykładem przyspieszacza brązującego jest Onyx Magnifique, a także Noir Noir, Tattoo czy She.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.