Wyjaśniamy Wam tajemnicze nazwy i składniki, zawarte w naszych balsamach!

Wyjaśniamy Wam tajemnicze nazwy i składniki, zawarte w naszych balsamach!

Każdy balsam do opalania w solarium stworzony prze Onyx, składa się z różnorodnych składników, aby zapewnić oczekiwany i wyjątkowy efekt opalenizny i zawiera szczególne właściwości kondycjonujące skórę. Te supermoce – jak je nazywamy – oznaczają intensywne nawilżenie skóry, pomoc w ochronie przed starzeniem się, walkę z cellulitem lub ochronę tatuaży. Krótki przewodnik, który przedstawimy Wam poniżej, pomoże Wam zapoznać się i dowiedzieć tego, jakie dodatkowe efekty uzyskasz na skórze, oprócz oczywiście idealnej opalenizny, korzystając z naszych bronzerów lub przyspieszaczy.

Ink Care Formula

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się przyspieszaczy brązujących, Tattoo, zawiera specjalny kompleks zwany jako Ink Care Formula. Co to znaczy?

Blaknięcie tatuaży jest spowodowane głównie procesem utleniania fotochemicznego. Aktywatory tego procesu są znane jako wolne rodniki, a w szczególności reaktywne rodniki hydroksylowe, które są odpowiedzialne za niszczenie komórek atramentowych. W rezultacie, tatuaże blakną i stają się mniej żywe i mniej widoczne.

tattoo-ink-care-formula

Proces ten można zahamować za pomocą składników, które zapobiegają utlenianiu fotochemicznemu i można je znaleźć w olejach i ekstraktach zawartych w naszym Tattoo, a są to: olej sezamowy, olej tamanu i pięć ekstraktów owocowych (brzoskwinia, melon, granat, winogrona, awokado). To połączenie pomaga uzyskać idealnie równomierną opaleniznę bez ryzyka wyblaknięcia tatuaży.

Jeżeli oczekujesz efektu ciemnej opalenizny przy jednoczesnej ochronie tatuaży, zapraszamy do zakupy naszego innowacyjnego Tattoo: https://www.onyxtan.pl/products/tattoo-power-bronzer-with-tyrosine-ink-care-formula.

White-to-Dark Bronzer

Choć termin „biały bronzer” może wydawać się dość zagadkowy i niejasny, to użyliśmy go celowo, aby określić, jaki efekt może zapewnić ten balsam. Po pierwsze, zaawansowane bronzery i wzmacniacze opalenizny mogą podnieść efekt Twojej opalenizny o kilka poziomów, dosłownie od bieli do ciemności. Po drugie, biała konsystencja (bez barwników) bronzerów jest nośnikiem silnych ilości DHA i erytrulozy, zapewniając skórze długotrwałe brązowienie i niesamowity kolor, który rozwija się nawet przez kilka godzin po ekspozycji na promieniowanie UV. Innymi słowy, płyny z tej grupy nie zawierają żadnych kosmetycznych bronzerów, które zapewniłyby tylko powierzchowny efekt ciemnej i idealnej opalenizny.

black-porcelain-white-to-dark-bronzer

Tutaj znajdziesz wszystkie produkty sklasyfikowane jako białe bronzery: https://www.onyxtan.pl/collections/white-bronzery.

B-Shape

B-Shape to unikalny kompleks stworzony w celu poprawy konturów ciała, szczególnie w obszarach podatnych na odkładanie się tłuszczu. Dodatkowo ekstrakt z czerwonych alg pomaga poprawić gładkość, odżywienie i ogólny wygląd skóry. Olej Tamanu, znany jako „olej bogów”, wspomaga odpowiednie nawilżenie i gładkość skóry, a ekstrakty z brzoskwini i melona czynią cerę piękną i promienną. Dlatego SHE, nasz wzmacniacz brązujący, zyskuje dodatkową moc, którą docenią wszystkie kobiety, które prowadzą gorączkowe życie.

she-b-shape

Pronalen Sport Re-Energizer

Pronalen Sport Re-Energizer, czyli innowacyjny składnik wzmacniacza brązującego dla mężczyzn HE, działa jako środek przywracający równowagę jonową skóry w codziennych lub intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Jego morskie substancje aktywne pomagają zwiększyć nawilżenie skóry i zapewniają natychmiastowy efekt odświeżający podczas sesji opalania. Bogaty w antyoksydanty ekstrakt z granatu pomaga neutralizować działanie wolnych rodników, co pozwala zachować skórze młodzieńczy wygląd. Jedwab i olej sezamowy dodatkowo dbają o prawidłowe nawilżenie i gładkość skóry.

 

 he-men-bronzer

Deser dla ciała

Życie to pudełko czekoladek… Dlatego daj się uwieść bronzerowi Black Praline, który jest kwintesencją deserowej przyjemności i sposobem na piękną, czekoladową opaleniznę.

Wierzymy, że Twoja skóra zasługuje tylko na najlepszą kurację i chwile czystej rozkoszy. Właśnie dlatego Black Praline jest wzbogacony mnóstwem środków odżywiających skórę, takich jak Olej Arganowy, Masło Shea i Koenzym A. Kiedy Twoja skóra zostanie potraktowana takim deserem i stanie się dobrze odżywiona i nawilżona, łatwiej absorbuje promienie UV i możesz cieszyć się efektem czekoladowej opalenizny w mgnieniu oka.

 black-praline-sweet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z używania balsamów do opalania w solarium, kliknij tutaj: https://www.onyxtan.pl/blogs/blog/jakich-kosmetykow-uzywac-w-solarium.

Majestic Multi-X Bronzing

Ten kompleks odnosi się do Black Caviar, a także wszystkich naszych Czarnych Bronzerów i ich wielopoziomowej mocy brązującej. Jeśli jesteś zaawansowanym fanatykiem opalania, który dąży do uzyskania rezultatów natychmiast po nałożeniu balsamu na skórę, Czarny Bronzer jest właściwym wyborem. Jednak natychmiastowe działanie jest tylko jednym z aspektów wzmocnienia opalenizny, które można uzyskać, stosując tego rodzaju balsamy do opalania w pomieszczeniach. Kolejną cechą są wysokie poziomy tak zwanych naturalnych bronzerów, takich jak DHA i erytruloza, które zapewniają opóźnione efekty ciemnienia skóry. Oznacza to, że opalenizna rozwija się przez kilka godzin po sesji opalania, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze ciemniejszymi i mocniejszymi efektami opalania.

black-caviar-black-bronzer

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie opalania, oto kilka interesujących faktów: https://www.onyxtan.pl/blogs/blog/jak-powstaje-opalenizna.

Push-Up Complex

Nie tylko bielizna może dawać efekt push-up i sprawić, że Twoje kontury ciała się poprawią. Ten innowacyjny kompleks stymuluje poprawę konturów ciała. Oczywiście nie zapominajmy o odpowiednim planie diety i ćwiczeniach, ale przy użyciu Magnifique, wyposażonego w Push-Up Complex, wspieranego przez walkę z cellulitem ekstraktów kawy i Yerba Mate, możesz przyspieszyć ujędrnienie ciała i pozwoli Ci cieszyć się ogólnie lepszym wyglądem Twojej skóry.

maginifique-luxury-bronzer

TyrosilaneTM

Ten najnowocześniejszy składnik jest odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy oczekują efektu ciemnej opalenizny w mgnieniu oka bez użycia bronzerów. Jeśli ta nazwa brzmi znajomo, masz rację – TyrosilaneTM należy do tej samej rodziny składników wzmacniających opaleniznę, takich jak Tyrozyna. Różnica polega jednak na powiększonej mocy TyrosilaneTM w porównaniu do tradycyjnych składników przyspieszających opalanie. Podczas korzystania z Grand Cru, naszego innowacyjnego wzmacniacza opalenizny, zdolność ciemnienia skóry jest zwielokrotniona, a cały proces opalania jest bardziej efektywny. Innymi słowy, zastosowanie produktu stymulującego produkcję melaniny umożliwia uzyskanie tego samego efektu przy skróceniu czasu ekspozycji na promieniowanie UV.

 grand-cru

Powyższe przykłady pokazują tylko niektóre składniki i kompleksy, które mają na celu wzmocnienie wymarzonego, ciemnobrązowego koloru i zapewniają skórze bogate ilości środków kondycjonujących skórę. To ostatnie jest bardzo ważne, aby zapewnić, że opalona skóra jest chroniona przed wysuszeniem, które może powodować przedwczesne starzenie. Staramy się wzbogacać nasze produkty o składniki bogate w minerały, pielęgnujące oleje i witaminy. Oto kilka przykładów:

  • Black Porcelain – ekstrakt z czarnej perły zapewnia nawilżenie i wspomaga regenerację skóry
  • SHE – ekstrakt z czarnej róży zapewnia wspaniałe nawilżenie, niesamowitą miękkość i jędrność skóry
  • Ultime – mieszanka olejów Monoi, Kokosowego i Macadamia dla zwiększenia miękkości skóry
  • Orlando – ekstrakt z kofeiny i zielonej herbaty energetyzuje, ujędrnia i napina skórę
  • Vibe – masło Cupuacu sprawia, że ​​skóra jest cudownie odżywiona

 

Dajcie nam znać w komentarzach poniżej, jakie właściwości balsamów do opalania bierzecie pod uwagę przy ich zakupie: Czy to efekt ciemnej opalenizny, czy raczej intensywna pielęgnacja skóry? Który produkt Onyx spełnił do tej pory Wasze oczekiwania?

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.