NOWOŚĆ w ofercie Onyx

White Bronzer - Black Porcelain - NOWOŚĆ w ofercie Onyx

Lato zbliża się wielkimi krokami. W te cieplejsze dni uroku doda Ci pięknie i równomiernie opalona skora. Jednak wielogodzinne korzystanie z kąpieli słonecznych może skutecznie wysuszyć skórę, przyspieszając proces starzenia się. Z myślą o doskonałej karnacji Onyx® stworzył NOWOŚĆ w swojej ofercie – White Bronzer – Black Porcelain. Jeśli jesteś ciekawa jak połączyć opaloną skórę i właściwą pielęgnację, ten artykuł jest stworzony dla Ciebie!

Jak działa White Bronzer – Black Porcelain?

Black Porcelain to nowość wśród kosmetyków marki Onyx®. Formuła White-To-Dark zapewnia Twojej skórze ciemną, wakacyjną opaleniznę pozbawioną jakichkolwiek plam czy zacieków. Moc bronzerów dla natychmiastowego i przedłużonego efektu ciemnej opalenizny w połączeniu z białą masą kosmetyczną sprawiają, że nasz produkt idealnie rozprowadza się na skórze. Składniki brązujące – DHA, erytruloza i juglon – potęgują intensywność Twojej opalenizny jeszcze przez kilka godzin po odbytej sesji w solarium. Dodatkowo nasi specjaliści wyposażyli bronzer Black Porcelain w kondycjonujące skórę ekstrakty z czarnej perły, aloesu i miodu, które wspomagają utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia, a egzotyczny zapach kosmetyku sprawia, że jego aplikacja przenosie Cię choć na chwilę na rajskie wakacje, odrywając od trosk życia codziennego.

NOWOŚĆ w ofercie Onyx

Właściwości innowacyjnego bronzera

Nasz najnowszy bronzer charakteryzuje się właściwościami, które zapobiegają oznakom starzenia się skóry. Awokado, które bogate jest w witaminy A,E i D, a także luksusowy ekstrakt z czarnej róży to doskonałe źródło antyoksydantów pozwalające utrzymać młody wygląd Twojej cery.

Wykorzystaj w stu procentach czas przeznaczony na opalanie. Nasz nowy bronzer sprawi, że Twoja karnacja będzie ciemniejsza, jednocześnie zachowując młody wygląd i nawilżenie. Jeśli zatem dążysz do gładkiej, opalonej i zdrowo wyglądającej skóry, wypróbuj koniecznie bronzer Black Porcelain, a przekonasz się, że uzyskanie doskonałej karnacji jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i tak przyjemne.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.