kosmetyki Onyx w walentynkowej scenerii

Walentynki z Onyxem!

 

Walentynki to idealna okazja do tego, aby obdarować ukochaną osobę tym, co najlepsze. Kwiaty jednak więdną, czekoladki kończą się w mgnieniu oka, a ramka na zdjęcia może okazać się zbyt banalna. Czym zatem obdarować drugą połówkę, aby faktycznie skorzystała ona z prezentu i mogła się nim cieszyć na długo? Doskonałym rozwiązaniem są… kosmetyki Onyx.

Prezent na walentynki – jaki wybrać?

Mówi się, że prezent na Święto Zakochanych powinien być jak druga połówka oraz mieć tzw. „to coś”. Wiemy jednak, że przygotowanie walentynkowej listy zakupów nie jest łatwym zadaniem. Wybrać coś klasycznego, a może postawić na efekt zaskoczenia? Cóż, jesteśmy zdania, że warto myśleć nieszablonowo. Nie oznacza to jednak, że musisz organizować od razu wspólny skok spadochronem! :) Wystarczy, że zamiast typowych perfum wybierzesz oryginalne kosmetyki do opalania. Dlaczego właśnie je?

Piękna opalenizna przypomina nam o rozgrzanej plaży, dalekich wojażach oraz wspaniałych, egzotycznych wakacjach… Dzięki niej na chwilę możemy zapomnieć o górach śniegu i panujących na zewnątrz mrozach. Nasze kosmetyki pozwalają uzyskać złocisty kolor skóry, który jest niemożliwy do osiągnięcia w naturalnych, polskich warunkach.. Co więcej, pomagają one osiągnąć pożądany efekt szybciej, a tym samym zmniejszyć liczbę sesji w solarium, tak aby zbytnio nie narażać skóry.

She He

Prezent walentynkowy dla niej – moc rozgrzania i modelowania

Szukasz prezentu dla ukochanej? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dwie propozycje. Pierwsza z nich to Onyx She Bronzing Intensifier. Kosmetyk ten łączy funkcje bronzera i przyspieszacza do opalania, a jednocześnie pomaga pięknie wymodelować sylwetkę. Zamknięty w eleganckim, różowym opakowaniu ze złotymi akcentami, doskonale się prezentuje i świetnie nadaje się na walentynkowy upominek. Kolejna nasza propozycja to kosmetyk Onyx z efektem tingle Very Sexy Legs. Pozwala uzyskać piękny kolor skóry, cudownie rozgrzewa, a do tego umieszczony jest w stylowej, czerwonej tubce – wprost idealnej na Święto Zakochanych!

Prezent walentynkowy dla niego – piękna opalenizna i zdrowy wygląd

Twój ukochany uwielbia się opalać? Jeśli tak, mamy doskonałą propozycję również i dla niego. Onyx He Bronzing Intensifier for Real Man to przyspieszacz brązujący dla mężczyzn, przeznaczony również do opalania w solarium. Zawiera kompleks Pronalen Sport Re-Energizer, który zapewnia skórze właściwy poziom makroelementów. Ekstrakt z granatu oraz antyoksydanty minimalizują z kolei działanie wolnych rodników oraz pomagają zachować skórze młodzieńczy wygląd. Czy może być lepiej? :)

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.