Top 3 najlepszych kosmetyków do opalania w USA - kobieta opala się na plaży

TOP 3 najczęściej wybieranych kosmetyków do opalania w USA

Amerykanie to jedni z najbardziej wymagających miłośników opalania. Nic więc dziwnego, że tak dużą wagę przywiązują do kosmetyków do opalania – oczekują szybkich rezultatów hebanowej opalenizny. Jeśli jesteście ciekawi, jakie 3 kosmetyki do opalania są najczęściej wybierane w Stanach Zjednoczonych, zapraszamy do lektury. Oto 3 najlepsze kosmetyki do opalania w solarium!

Kosmetyki do opalania w solarium – ranking

W 2021 roku największą popularnością wśród Amerykanów cieszyły się przyspieszacze brązujące oraz przyspieszacze do opalania. Jakie kosmetyki marki Onyx były najchętniej kupowane w USA w zeszłym roku? Zobaczcie sami!

1. Tattoo – przyspieszacz brązujący z formułą chroniącą tatuaże

Tattoo to totalny hit w USA! Niezmiernie nas to cieszy – widzimy, że ludzie coraz świadomiej się opalają (chronią skórę twarzy i tatuaże). Tattoo to przyspieszacz brązujący z formułą chroniącą tatuaże przed blaknięciem, dzięki czemu Wasze dziarki zachowają swój kolor nawet po intensywnych i częstych sesjach opalania. Tattoo był najchętniej wybieranym kosmetykiem do opalania w solarium w USA!

2. Magnifique – luksusowy przyspieszacz brązujący

Magnifique w 2021 roku przeżywał swój moment chwały. Został okrzyknięty najlepszym przyspieszaczem brązującym do opalania w rankingu 20 najlepszych przyspieszaczy do opalania w 2021 roku na stronie Up On Beauty. Oprócz tego pojawiał się w innych ważnych rankingach najlepszych przyspieszaczy opalania 2021, m.in. na stronie StyleCraze (https://www.stylecraze.com/articles/best-tan-accelerators/). Nasz kosmetyk do opalania w solarium zyskał sympatię szczególnie wśród kobiet - Magnifique oprócz tego, że zapewnia olśniewającą opaleniznę, wspomaga ujędrnianie skóry, a także stymuluje poprawę kształtu sylwetki.

3. Booster – kultowy przyspieszacz opalania w solarium

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć kultowego już kosmetyku z serii Original, którego działanie już od ponad 20 lat zachwyca miłośników opalania. W 2021 roku o Boosterze znowu zrobiło się głośno. Nasz przyspieszacz opalania zajął 3. miejsce w tym zestawieniu, co oznacza, że był trzecim z rzędu najchętniej kupowanym kosmetykiem do opalania w USACzy przyspieszacze do opalania naprawdę działają? Z tego zestawienia wynika, że tak! Booster to idealny przyspieszacz opalania dla początkujących oraz osób o jasnej karnacji. Kiedy zapytacie, jak opalić bladą skórę, odpowiemy - Booster! Zapewnia on naturalną opaleniznę bez plam i zacieków na skórze oraz jest bogaty w witaminy (A, C, D, E), które poprawiają jej kondycję. Booster również pojawił się w kilku rankingach najlepszych kosmetyków do opalania w solarium 2021 roku (m. in. https://www.stylecraze.com/articles/best-tan-accelerators/).

Co do opalania w solarium?

Dlaczego właśnie te kosmetyki do opalania znalazły się w top 3 najlepszych kosmetyków do opalania w USA, przekonajcie się sam. Podążajcie za amerykańskimi trendami i sprawdźcie, o co tyle krzyku. Jeśli zależy Wam na pogłębieniu efektu ciemnej opalenizny, wybierzcie przyspieszacze brązujące. Jeśli natomiast chcecie przyspieszyć sesję opalania, postawcie na najlepszy przyspieszacz do opalania bez bronzera. Kto wie, może wśród tych kosmetyków znajdziecie swoich ulubieńców?

Więcej o bestsellerach i nowościach minionego roku >> Podsumowanie 2021.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.