Opalona kobieta w żółtym stroju kąpielowym i ananasami w rękach spaceruje po plaży - Suncolada balsam do opalania w solarium z formułą Happy Skin

Bo opalenizna idzie w parze ze szczęściem!

Opalona skóra sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, zwiększa naszą pewność siebie, a także poprawia nastrój. Jak to możliwe? Podczas opalania pobudzane są gruczoły odpowiedzialne za produkcję hormonów, które oddziałują na samopoczucie.

Więcej na temat tego, co daje opalanie przeczytasz TUTAJ.

Skoro sesja opalania poprawia nam humor, warto pomyśleć jak to szczęście pomnożyć. Właśnie dlatego stworzyliśmy dla Ciebie balsam do opalania z formułą Happy Skin.

SUNCOLADA, balsam do opalania z formułą Happy Skin

…bo opalenizna idzie w parze ze szczęściem!

To balsam do opalania, który aż potrójnie wzmocni Twoją opaleniznę. Jak? Zawiera on kompleks brązujący łączący w sobie właściwości DHA, erytrulozy oraz naturalnego masła kakaowego. Trzy składniki brązujące maksymalizują potrójnie Twoje efekty opalania. Świetnie, prawda?

Oprócz tego balsam wzbogacony jest innowacyjną formułą Happy Skin, która poprzez stymulację beta-endorfin posiada udowodnione działanie przeciwstresowe i odprężające, a co za tym idzie – poprawia samopoczucie.

Czym byłby balsam do opalania bez składników nawilżających? Połączenie olejów z ekstraktami owocowymi pomaga zachować wodną równowagę, czyli innymi słowy – odpowiednie nawilżenie. Nie wspominając już o właściwościach silnie odżywiających i regenerujących naskórek. Zawarte w balsamie oleje (olej kokosowy, makadamia i monoi) dodatkowo wygładzają skórę.

Co dopełni Twoje szczęście? Rozkoszny zapach świeżych ananasów zapewnia uczucie rajskiego relaksu.

Otwórz się na chwilę radości. KUP TERAZ >> SUNCOLADA

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.