pianka samoopalająca, samoopalacz, efekt opalenizny, naturalna opalenizna, ciemna opalenizna

Sposób na naturalną opaleniznę w kilku krokach!

Do otwarcia solariów pozostał nieco ponad tydzień. Na ten czas mamy dla Was genialną alternatywę na uzyskanie idealnej i naturalnej opalenizny. Wystarczy kilka dni, żeby uzyskać piękną, złocistą i równomierną opaleniznę. W artykule chcemy Wam przedstawić, że opalanie w domu może być szybkie i przyjemne! Krok po kroku dowiecie się, jak uzyskać idealną opaleniznę.

Pamiętajcie, że przed zakupem pianki samoopalającej, musicie dokładnie ocenić odcień swojej karnacji. Pianka samoopalająca występuje w dwóch odcieniach: Medium oraz Dark.

pianka samoopalająca, samoopalacz, naturalna opalenizna, ciemna opalenizna

Krok pierwszy – dokładny peeling całego ciała

Przed użyciem pianki samoopalającej ważne jest, aby wykonać dokładny peeling całego ciała. Peeling doskonale usunie martwy naskórek i wygładzi skórę, co zapewni dużo lepszy efekt po nałożeniu samoopalacza. Sprawi to, że opalenizna utrzyma się dłużej.

Krok drugi – oczyśćcie skórę z balsamów oraz innych kosmetyków

Pamiętajcie, aby przed użyciem pianki samoopalającej nie nakładać żadnych kremów, balsamów, ani innych kosmetyków. To sprawi, że pianka lepiej się wchłonie.

Krok drugi – nakładanie pianki samoopalającej

Kiedy już wykonaliście peeling całego ciała i oczyściliście skórę, a Wasza pianka samoopalająca jest gotowa do użycia, wstrząśnijcie buteleczką i do dzieła! Naciśnijcie pompkę i nakładajcie piankę na skórę okrężnymi ruchami, przy pomocy rękawicy lub dłonią. W okolicach łokci, kolan, nadgarstków i dłoni, zalecamy, aby aplikować niewielką ilość produktu, ponieważ te właśnie miejsca mają skłonność do przesuszania. Nasza pianka samoopalająca sprawdzi się do brązowienia całego ciała, jak również do opalania twarzy, a jej formuła sprawia, że jest odpowiednia dla wszystkich typów cery, od tłustej po suchą i od młodej po dojrzałą. Po nałożeniu pianki samoopalającej – umyjcie ręce. Przed założeniem ubrań, koniecznie zaczekajcie, aż płyn wyschnie na skórze.

Krok trzeci – uzbrójcie się w cierpliwość

Teraz wystarczy uzbroić się w cierpliwość i zaczekać. Pozostawcie piankę na skórze na około 4–5 h, a po tym czasie będziecie cieszyć się idealną opalenizną, bez smug i zacieków!

Krok czwarty – ciepły prysznic

Po odczekanych 4-5 h, nadszedł czas, aby wziąć ciepły prysznic i delikatnie zmyć preparat, po czym bardzo delikatnie wytrzeć skórę. Wiemy, że nikt nie lubi uczucia lepkiej od samoopalacza skóry, dlatego nasza pianka szybko się rozprowadza i szybko wchłania.

Krok piąty – ciesz się idealną opalenizną nawet do 7 dni

Efekt na ogół utrzymuje się około tygodnia, ale dbanie o regularne jej nawilżanie (czyli smarowanie balsamem nawet kilka razy w ciągu dnia) pozwoli przedłużyć jej trwałość. W razie potrzeby oczywiście można użyć pianki samoopalającej ponownie.

efekt, samoopalacz, pianka samoopalająca, naturalna opalenizna

efekt, samoopalacz, pianka samoopalająca, naturalna opalenizna

Zastanawiacie się może, co wyróżnia naszą piankę samoopalającą? Wybierając nasze produkty do opalania masz gwarancję bezpieczeństwa stosowania i pewność, że w butelce nie znajdziesz żadnych niechcianych składników. Ten produkt opalający jest prawdziwie zainspirowany naturą, a perfekcyjny kolor nadają skórze bronzery w 100% pochodzenia naturalnego, a o jej kondycję dbają m.in. organiczny aloes oraz ekstrakty z czarnej róży i kokosa. Nawet zapach jest w 100% naturalny, ponieważ pozyskiwany jest z pomarańczowego olejku eterycznego. Dodatkowo, pianki są dostępne w wygodnych butelkach pianotwórczych, co daje komfort użytkowania, a same opakowania nadają się do recyklingu, dlatego gorąco zachęcamy, aby po zużyciu produktu i odklejeniu etykiety wyrzucić opakowanie do odpowiedniego pojemnika, by mógł zostać poddany recyklingowi.

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.