kobiety świętują w limuzynie

Solarium przed wielkimi okazjami

Piękny wygląd jest bardzo ważny w codziennym życiu, ale szczególnie istotny staje się podczas wielkich okazji, od których dużo zależy. Jednak nie zawsze można liczyć na satysfakcjonujący efekt. Wynika to z tego, że wiele osób odkłada pewne kwestie na ostatnią chwilę i próbuje później nadrobić stracony czas. Niestety jest to błąd! Sprawdź, co zrobić, aby uzyskać piękną opaleniznę przed przyjęciem i olśniewać gości swoim wyglądem. Kiedy najlepiej udać się do solarium?

 

Solarium przed wielkimi okazjami

 

Jak uzyskać piękną opaleniznę przed ważnym wydarzeniem?

Wspaniała opalenizna wymaga zaangażowania. Nie uda się uzyskać czekoladowego koloru skóry po jednej sesji opalania w solarium. Najlepiej skorzystać z dwóch lub trzech sesji w tygodniu, w którym odbywa się przyjęcie lub inna ważna uroczystość. Co więcej, pamiętaj też o tym, aby cały proces wspomagać odpowiednimi kosmetykami, które nie tylko podkreślą piękny kolor, ale także zadbają o Twoją skórę.

 

Solarium przed wielkimi okazjami

 

Jakie kosmetyki do opalania pomogą cieszyć się czekoladowym ciałem przed wielką okazją?

W uzyskaniu pięknego koloru naturalnej opalenizny pomogą Ci też odpowiednie preparaty kosmetyczne. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy innowacyjny bronzer Black Porcelain z formułą „White To Dark”, który nie pozostawia śladów na ubraniach. Unikalna formuła to gwarancja spektakularnego efektu. Ponadto, jest on intensywny jeszcze przez długi czas po sesji opalania. Ten wyjątkowy kosmetyk zawiera też ekstrakty roślinne, aloes, czarną perłę i miód, które wspomagają odpowiednie nawilżanie. Witaminy A, E i D skutecznie przeciwdziałają oznakom starzenia i pomagają czerpać radość z gładszej oraz pięknej skóry.

Cudowne rezultaty zapewnia też bronzer #Happy. Dzięki niemu każda sesja opalania przyniesie jeszcze więcej radości. Preparat ma bowiem działanie odprężające i skutecznie poprawia samopoczucie, a więc w sam raz przed wielkim przyjęciem. Pomaga też zachować równowagę wodną skóry i przyspiesza regenerację naskórka.

Natomiast oczekiwania najbardziej wymagających osób bez wątpienia spełni bronzer Black Caviar, który zapewnia perfekcyjne nawilżenie i odżywienie. To także gładka, jędrna i głęboko opalona skóra.

Nie odkładaj wizyty w solarium na ostatnią chwilę. Lepsze wyniki osiągniesz, gdy udasz się na kilka krótkich sesji, niż w przypadku jednej dłuższej. Jest to nie tylko skuteczniejsze rozwiązanie, ale również zdrowsze. Pamiętaj także o najlepszych kosmetykach do opalania. Z preparatami marki Onyx uzyskasz lepszą, głębszą, trwalszą i piękniejszą opaleniznę oraz przyciągniesz uwagę na każdym przyjęciu!

Powrót do bloga

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.