efekty po solarium - solarium przed i po

Solarium PRZED i PO

Wizyta w solarium przywodzi nam na myśl zachwycający, brązowy kolor skóry. Jaki efekt można uzyskać po jednej sesji opalania? Po jakim czasie od sesji opalania możemy cieszyć się hebanową opalenizną? Jak wygląda opalenizna po solarium? Solarium przed i po, czyli wszystko o opalaniu w pomieszczeniach!

Jak się opalić na solarium na brązowo?

Najważniejszą kwestią jest odpowiednie przygotowanie skóry przed sesją opalania. Depilacja, peeling oraz nawilżenie ciała to podstawa, o której bardzo często wspominamy. Bez tego nawet nie myśl o równomiernej opaleniźnie bez plam i zacieków.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego balsamu do opalania w solarium. Jaki kosmetyk do opalania wybrać, aby uzyskać efekt hebanowej opalenizny? Wybierz kremy do solarium, które zawierają dużą ilość składników brązujących. Jakie balsamy polecamy?

Black Caviar to jeden z najmocniejszych bronzerów, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Zapewnia bardzo ciemną opaleniznę dzięki kompleksowi silnych składników brązujących, dba o odpowiednie nawilżenie i gładkość skóry oraz wspomaga walkę z cellulitem. Świeże nuty zapachowe od razu przywodzą na myśl gorące tropiki.

#Happy to bronzer do opalania o wysokiej zawartości DHA. Niech nie zwiedzie Cię jego jasna masa kosmetyczna. Balsam ten gwarantuje olśniewający efekt ciemnej opalenizny. Poza tym, jak sama nazwa wskazuje, #Happy zapewni Ci wiele radości podczas każdej sesji opalania, ponieważ poprzez stymulację produkcji endorfin, działa odprężająco. 

X-Legs to ultra ciemny balsam do opalania, który dzięki połączeniu składników brązujących i przyspieszających opalanie, gwarantuje błyskawicznie szybką, ale również niesamowicie ciemną opaleniznę. Ten przyspieszacz brązujący zadba nie tylko o Twoją opaleniznę, ale także pomoże w walce z cellulitem.

Jak wygląda opalenizna po solarium?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak opalić się w solarium na brązowo, działaj według naszych wskazówek. Po nabyciu odpowiedniego balsamu do opalania, wystarczy tylko wizyta na solarium. Jaki efekt można uzyskać?

opalone ciało przed i po solarium
Idealnie opalona skóra to coś, do czego dąży każdy miłośnik opalania. Opalenizna nie tylko wpływa na naszą atrakcyjność, ale także optycznie wyszczupla i wysmukla sylwetkę!

 

opalone nogi przed i po solarium

Nogi to jedne z najbardziej problematycznych miejsc do opalania. Wiele naszych klientów pyta nas, jak równomiernie opalić nogi. Mamy dla nich jedną radę. X-Legs ultra ciemny balsam brązujący to kosmetyk, dzięki któremu odkryjesz tajemnicę pięknie opalonych nóg.

opalona skóra z tatuażami

Masz tatuaże? Nie musisz zapominać o hebanowej opaleniźnie. Nasz innowacyjny balsam do opalania w solarium z kompleksem Ink Care Formula ochroni Twoje tatuaże przed blaknięciem. Jak widać, idealna opalenizna i tatuaże mogą iść ze sobą w parze!

Jaki efekt można uzyskać po sesji opalania?

Pamiętaj, że efekt opalania jest kwestia indywidualną. Zależy to od typu Twojej skóry, pielęgnacji, długości i częstotliwości sesji opalania oraz kosmetyków, których użyjesz. Zwykle efekt opalania widoczny jest dopiero po ok. 24 godzinach od sesji opalania. Bądź więc cierpliwy – wymarzony odcień brązu pojawi się lada chwila!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.