płyn do dezynfekcji powierzchni

Solar Guard Mega Power - płyn do dezynfekcji

Każdy właściciel oraz pracownik solarium wie, jak ważna jest odpowiednia higiena w salonie solaryjnym, aby klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie.

W asortymencie sklepu Onyx znajdziecie również płyn do dezynfekcji, który został stworzony we współpracy z liderami chemii i biologii, z myślą o wymagających użytkownikach. Jest w pełni bezpieczny do użytku na pleksi, działa na nią pielęgnująco i zapobiega osadzaniu zanieczyszczeń. Przy świetnych właściwościach myjących posiada szerokie spektrum biobójcze wobec bakterii, grzybów i wirusów. Solar Guard Mega Power to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Jest to produkt zarejestrowany w bazie produktów biobójczych z potwierdzonym działaniem bakteriobójczym oraz grzybobójczym. Nie zawiera aldehydów i fenoli, zgodny ze wszystkimi normami i dyrektywami UE. Posiada subtelny i niedrażniący zapach, a jego właściwości zapewniają idealną czystość w salonie.

Koncentrat jest dostępny w butelce o pojemności 500 ml, co pozwala na uzyskanie 20 litrów gotowego płynu do dezynfekcji. Wystarczy 25 ml płynu na 1 litr wody. Działa już od 60 sekund.

Po każdej sesji opalania rozpyl roztwór na mytej powierzchni. Po odczekaniu określonego czasu, wytrzyj powierzchnię ręcznikiem papierowym. Tak zdezynfekowane łóżko jest gotowe dla kolejnego klienta.

Sprawdź czy płyn do dezynfekcji, który stosujesz w swoim solarium… Solar Guard Mega Power gwarantuje, że na każde z tych pytań odpowiesz TAK, a co ważne, stosując go nie musisz obawiać się kontroli z Sanepidu!

  1. Jest zarejestrowany w bazie produktów biobójczych?
  2. Jest zgodny ze wszystkimi normami UE?
  3. Ma poświadczone działanie bakteriobójcze i grzybobójcze?
  4. Posiada etykietę i kartę charakterystyki zgodną z wytycznymi urzędu ds. produktów biobójczych?
  5. Nie zawiera szkodliwych aldehydów i fenoli?
  6. Jest w pełni bezpieczny?

Solar Guard Mega Power przyda się nie tylko do dezynfekcji i mycia łóżek solaryjnych czy kabin opalających, ale również do innych powierzchni wykonanych ze szkła akrylowego, sprzętów i urządzeń w siłowniach i klubach fitness oraz ścian, podłóg, drzwi, blatów i drobnego sprzętu w: solariach, gabinetach odnowy biologicznej, salonach fryzjerskich oraz innych obiektach usługowych i obiektach użyteczności publicznej.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.