przyspieszacze brązujące do solarium marki Onyx

Przyspieszacze brązujące

Jaki typ kosmetyków nadaje skórze ciemniejszy odcień i zarazem przyspiesza uzyskanie opalenizny? To przyspieszacze brązujące, które łączą właściwości bronzerów i przyspieszaczy do opalania.

Jak działa przyspieszacz opalania?

Bronzery zapewniają natychmiastowy efekt zmiany koloru skóry bez udziału promieniowania UV. Za zdolność zabarwiania naskórka są odpowiedzialne substancje pochodzenia roślinnego, takie jak DHA (dihydroksyaceton), erytruloza lub wyciąg z orzecha włoskiego. Natomiast przyspieszacze do opalania zawierają związki aktywne wpływające na produkcję melaniny, czyli pożądanego barwnika, który powstaje na skutek działania promieniowania UV. Tymi związkami aktywnymi jest tyrozyna i pochodne jej substancje, które przyspieszają i zwiększają wydajność produkcji melaniny. Preparaty z tymi składnikami aktywują enzym tyrozynazy, który zapoczątkowuje proces tworzenia melaniny, czego efektem jest szybsze przyciemnienie skóry bez potrzeby bardzo długiego przebywania na słońcu. Tego rodzaju kosmetyki są idealnym rozwiązaniem na solarium, gdyż zaledwie kilka minut wystarczy, aby cieszyć się skórą muśniętą słońcem.

Przyspieszacz z bronzerem do solarium

Przyspieszacze brązujące zawierają optymalne właściwości brązujące, ponieważ kolor powstający z bronzera różni się od koloru pigmentu występującego w naszej skórze, dzięki temu końcowa opalenizna może wyglądać niezwykle efektownie. Ponadto opalenizna pod wpływem przyspieszaczy brązujących powstaje natychmiastowo i jest bardziej trwała. Ten typ kosmetyków poleca się przede wszystkim osobom, które jak najszybciej chcą uzyskać wyraźny efekt opalenizny. Polecamy między innymi Onyx Przyspieszacz Brązujący Magnifique, który oprócz nadania brązowej i głębokiej opalenizny, pielęgnuje skórę.

Jaki przyspieszacz do opalania wybrać?

W ofercie kosmetyków solaryjnych z kategorii przyspieszaczy brązujących znajdują się również specjalne produkty: dla Pań balsam Onyx SHE Anti-Cellulite poprawiający mikrokrążenie i działający antycellulitowo, oraz dla Panów Onyx HE for Men zapewniający szybki efekt ciemnej opalenizny. Proponujemy również bronzer z przyspieszaczem opalania do pielęgnacji skóry twarzy Onyx Anti-Aging, którego wyjątkowy skład sprzyja odbudowie kolagenu w skórze, redukując efekty działania wolnych rodników, co przeciwdziała starzeniu się skóry.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.