idealnie opalone nogi - ciemna opalenizna

Poznaj sekret idealnie opalonych nóg

Solarium do opalania nóg

Kto nie marzy o pięknych, gładkich i jednolicie opalonych nogach? Zwłaszcza w lecie wiele osób zmaga się z nierównomierną opalenizną i jasnymi śladami w miejscach ubrań. Z pomocą przychodzą salony solarium oraz profesjonalne kosmetyki do opalania. Dzięki nowoczesnym technikom, nie musisz przejmować się nieestetyczną i krzywą opalenizną, która często zdarza się przy opalaniu bezpośrednio na słońcu. Zwłaszcza, jeśli zależy Ci na natychmiastowym efekcie czekoladowej skóry, warto wspomóc ten proces. Zatem jaki kosmetyk do opalania nóg wybrać? Żeby ułatwić Ci decyzję, zebraliśmy tu kilka najważniejszych informacji.

Bronzer czy przyspieszacz?

Na rynku możesz spotkać dwa produkty: bronzer oraz przyspieszacz opalania. Aby zrozumieć różnicę między nimi, musisz uświadomić sobie, jak działa bronzer. Zapewnia on opaleniznę bez udziału promieniowania UV, co oznacza, że nie musisz wystawiać swojego ciała na ekspozycję słońca. Natomiast ten drugi, to produkt do opalania wzmacniający melaninę, odpowiadającą za przyciemnienie koloru naszej skóry. Działa więc jako swojego rodzaju wspomagacz zwykłego opalania się. Bronzer do solarium przyda się zwłaszcza po sesji w kabinie, gdy chcesz dodatkowo wzmocnić i utrzymać efekt opalenizny. Ostatecznie to od Ciebie zależy, na jakie kosmetyki do opalania w solarium się zdecydujesz.

Najlepsze kosmetyki do opalania nóg

Jeśli zastanawiasz się „który bronzer powinienem wybrać?”, zwróć uwagę na kwestię swojego naturalnego koloru skóry. Kosmetyki do opalania jasnej karnacji będą spełniały inną rolę, niż chociażby bronzer do ciemnej karnacji. Niektórzy są zdania, iż bronzer do nóg może mieć ciemniejszy odcień niż w przypadku innych części ciała. Niestety to mit — wszystkie kosmetyki do opalania w solarium powinny mieć jednakowy kolor. Pozwoli uniknąć to różnokolorowej opalenizny, która wygląda dość specyficznie. Można oczywiście łączyć przyspieszacz opalania w solarium z bronzerem do solarium, jednak pamiętaj, aby nie rozdzielać ich na różne części ciała, a nakładać w takiej samej kolejności i zawsze czytać zalecenia producenta na opakowaniu. Jeśli nadal nie możesz zdecydować się, który kosmetyk do opalania jest dla Ciebie najlepszy, proponujemy przyspieszacz brązujący X-LEGS. Zapewni Ci on błyskawiczny efekt zdrowej, muśniętej słońcem skóry nawet o dużym stopniu intensywności!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.