kobieta opala się w solarium

Poradnik - opalanie w solarium dla początkujących

Ciało delikatnie muśnięte brązem wygląda bardzo ładnie. Co więcej, opalenizna delikatnie wysmukla sylwetkę. Jednakże, aby ten efekt osiągnąć, trzeba dobrze przygotować się do tego procesu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cztery porady dotyczące opalania w solarium. Dzięki temu nie tylko osiągniesz satysfakcjonujący efekt, zadbasz o swoje zdrowie, ale także sprawisz, że wymarzony kolor dłużej utrzyma się na skórze.

O czym należy pamiętać podczas opalania w solarium?

Po pierwsze musisz pamiętać o tym, że ogólne wyniki zależą od tego, co masz na sobie podczas sesji opalania. Wybieraj zatem wygodną bieliznę. Ponadto, w ten sposób zabezpieczysz się także przed podrażnieniami czy poparzeniami. Wynika to z tego, że skóra w miejscach intymnych jest bardziej wrażliwa.

Po drugie pamiętaj o okularach do opalania w solarium. Jest to bardzo ważne, gdyż promieniowanie bez odpowiedniego zabezpieczenia jest bardzo niezdrowe dla oczu, w przypadku, gdy nie ochronisz ich w odpowiedni sposób. Musimy pamiętać o tym, że ludzkie oko nie posiada możliwości samoistnego stworzenia komórek melaniny, przez co nie może chronić się przed promieniowaniem, tak jak np. skóra. 

Musisz znać również swój typ skóry. Jest to niezwykle istotna kwestia, gdyż wiedza ta pozwoli Ci wskazać poziom wrażliwości na opalanie. Chodzi to przede wszystkim o indywidualny fototyp, czyli wrodzoną ilość melaniny. Jest to pigment odpowiedzialny za zmianę koloru skóry pod wpływem promieniowania. Określa zatem łatwość opalania i niebezpieczeństwo powstania oparzeń. Gdy będziesz znać typ swojej skóry, skuteczniej dostosujesz długość sesji w solarium i lepiej zadbasz o swoje zdrowie.

 

Kobieta na solarium

 

Stosuj profesjonalne kosmetyki dedykowane do opalania w solarium

Ostatnią ważną kwestią do zapamiętania, jeśli chodzi o opalanie w solarium, jest stosowanie profesjonalnych kosmetyków do opalania. Preparaty te zapewniają dobrą ochronę i intensywnie pielęgnują skórę. Dają fantastyczne efekty i sprawiają, że piękny czekoladowy kolor pozostaje na dłużej. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cudowne balsamy, które sprawią, że efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Jednym z nich jest naturalny przyspieszasz opalania VIBE. Unikalne połączenie składników pochodzących z natury zapewnia nawilżenie, a także gładkość i miękkość.

Natomiast balsam MYSTERY z aktywatorem kolagenu wpłynie na trwałą opaleniznę. Co więcej, dla jeszcze lepszej pielęgnacji zawiera komponenty z głębi mórz, drogocenne oleje, minerały, aloes i witaminę E zwaną witaminą młodości. Inne nasze bestsellery to podwójny balsam do opalania MEGA BRONZER i kosmetyk do trudno opalających się części ciała SEXY LEGS.

Wybierz kosmetyki Onyx i opalaj się bezpiecznie!
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Powrót do bloga

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.