kobieta gotowa do opalania na solarium stojącym

Poradnik - jak opalać się na stojącym solarium?

Każdy marzy o pięknej opaleniźnie delikatnie otulającej ciało. Trend ten jest popularny od wielu lat i nie słabnie. Wynika to z tego, że ciało muśnięte słońcem prezentuje się po prostu atrakcyjnie. Solarium to rozwiązanie, które pomaga niewielkim kosztem uzyskać czekoladowy odcień skóry. Można tam opalać się zarówno w łóżku stojącym, jak i leżącym. Wybór zależy od wielu indywidualnych kwestii. W naszym ostatnim artykule [KLIK] opisywaliśmy różnice między nimi. W przypadku, gdy zdecydowanie preferujesz pierwsze rozwiązanie – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Jakie kosmetyki do opalania w stojącej kabinie na solarium?

Na początku odpowiednio przygotuj skórę do zabiegu. Podstawę stanowi peeling, a także wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone do solarium. My proponujemy na przykład naturalny przyspieszacz VIBE, który mocno nawilża skórę. Specjalna formuła zapewni opaleniźnie trwałość. Natomiast olejek z drzewa herbacianego w połączeniu z olejem kokosowym to gwarancja ekstremalnego odżywienia. Wspaniale sprawdzi się też luksusowy przyspieszacz brązujący - Noir Noir. Zawiera ekstrakty z orchidei i jedwabiu, które nadadzą skórze miękkość. Z kolei melon i granat zadbają o promienny wygląd. Ostatnią naszą propozycją jest bronzer Black Praline. Kompozycja uwzględniająca ekstrakt ze skorupki orzecha włoskiego, pomarańczy i erytrulozy pozwoli Ci osiągnąć piękny czekoladowy odcień.

 

Kobieta na solarium

 

Okularki na solarium i odpowiedni strój do opalania

Pamiętaj też o okularach na solarium, które ochronią Twoje oczy podczas sesji. Trzeba o to zadbać niezależnie od tego, czy preferuje się opalanie na łóżku leżącym, czy stojącym. Wybierz też odpowiednie ubranie, gdyż będzie ono miało duży wpływ na rezultat. Dobrze sprawdzi się tutaj dwuczęściowy strój kąpielowy, gdyż pozwoli na wystawienie większej części skóry na działanie promieni UV.

Jaka pozycja jest dobra przy stojącej kabinie solaryjnej? 

Duże znaczenie ma także odpowiednia pozycja. Musisz stanąć dokładnie pośrodku kapsuły. Dzięki temu uzyskasz równomierną opaleniznę na całym ciele. Rozłóż też delikatnie nogi. Zadbaj również o właściwe umiejscowienie ramion. Wiele łóżek ma drążki, które pozwalają podeprzeć ramiona podczas sesji. Chwyć się ich tak, aby mieć pewność, że Twoje pachy i ręce również będą pięknie opalone. Gdy będziesz we właściwej i wygodnej pozycji, dopiero wówczas włącz łóżko.

Opalanie w stojącej kabinie solaryjnej może przynieść fantastyczne rezultaty. Mają one mocniejsze lampy, które mogą znacznie szybciej opalać ciało. Pamiętaj, że taka sesja nie powinna jednorazowo trwać dłużej niż 15 minut. Zastosowanie wszystkich wyżej wymienionych zasad, zagwarantuje idealną opaleniznę!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.