Po czym poznać dobre solarium

Po czym poznać dobre solarium?

Każde solarium jest inne nie tylko pod względem wystroju, oferowanych kosmetyków i przygotowanego cennika, ale także pod względem personelu obsługującego. Nie wszędzie można jednak spotkać profesjonalnie wyszkolonych i przygotowanych pracowników. Na co zwrócić uwagę, by ustrzec się od niekompetencji innych? Po czym poznać dobre solarium?

Po czym poznać dobre solarium

1. Miłe powitanie Już wtedy wiadomo, jakie jest podejście personelu do klientów. Im milsze powitanie, tym lepsze pierwsze wrażenie i większa swoboda w nawiązaniu dalszej komunikacji.

2. Profesjonalna porada Pani lub Pan z obsługi powinni przeprowadzić z Tobą wywiad dotyczący obecnie przechodzonych chorób, dolegliwości, przyjmowanych leków. Dzięki temu będą mogli stwierdzić, czy seans w solarium Ci nie zaszkodzi i nie wywoła reakcji alergicznych. Ponadto, powinni uzyskać od Ciebie informacje dotyczące częstotliwości i intensywności opalania.

3. Dobór łóżka i długości seansu Profesjonalny personel, po uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji i poznaniu Twoich oczekiwań, powinien dostosować łóżko i długość seansu do Twojego fototypu skóry, tak by uzyskać oczekiwany efekt, bez narażania skóry na podrażnienia i poparzenia. Wiąże się to, m. in., z udzieleniem informacji o nowych lampach i ich mocy. Jeśli jesteś w solarium po raz pierwszy lub nie masz pewności co do prawidłowej obsługi urządzeń opalających, pracownik solarium z pewnością będzie w stanie poinstruować Cię w kwestii podstawowych funkcji i ustawień.

4. Dobór kosmetyku Choć używanie balsamów do opalania w solarium jest opcjonalne, to musisz pamiętać, że zabezpieczają one Twoja skórę przed podrażnieniami, poparzeniami i wysuszeniem, a także przyspieszają i wzmacniają efekt opalenizny. Szeroką ofertę kosmetyków do solarium znajdziesz w sklepie na onyxtan.pl. Profesjonalnie przygotowana obsługa zasugeruje Ci, który kosmetyk należy wybrać.

5. Ład i porządek Dobre solarium, to czyste i zadbane solarium. Łóżka są myte i dezynfekowane po każdym kliencie. Kabiny są zaopatrzone we wszystkie potrzebne akcesoria: ręczniki papierowe, lustro, okularki do opalania, wieszaki/półki na ubrania, kosmetyki do demakijażu.

6. Miłe pożegnanie Po zakończonym seansie, personel powinien udzielić Ci informacji dotyczących pielęgnacji skóry po seansie opalania w solarium, mile pożegnać i zaprosić ponownie.

Do solarium spełniającego powyższe normy obsługi klienta na pewno powrócisz i to nie tylko dla pięknej i zdrowej opalenizny, ale także dla profesjonalnie przygotowanego personelu i miłej atmosfery.

Masz jakieś pytania? Nasi eksperci Onyx ® chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości. Pozostajemy do Twojej dyspozycji na onyxtan.pl oraz w naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/onyxtancom/

Pinterest: https://www.pinterest.com/onyxtan/

Instagram: https://www.instagram.com/onyxtanpl/?hl=pl)

#dobresolarium #obslugasolarium #doborkosmetyku #milaobsluga #onyxtan

Powrót do bloga

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.