Opalanie dla mężczyzn - hit czy kit?

Opalanie dla mężczyzn - hit czy kit?

Nie da się ukryć, że znaczną większość wśród klientów solariów stanowią kobiety. Czy to oznacza, że panowie wcale się nie opalają? W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej zjawisku „męskiego” opalania.

Czy mężczyźni też chodzą na solarium?

Mogłoby się wydawać, że solarium już dawno wyszło z mody. Nic bardziej mylnego. Salony przeżywają właśnie swój renesans. Co więcej, przyciągają coraz więcej zwolenników, a wśród nich pojawiają się nie tylko kobiety, ale coraz częściej mężczyźni. O ile nie powinno dziwić, że panie dążą do idealnej opalenizny, tak panowie w kolejkach do łóżek solaryjnych wywołują nie lada zdziwienie.

To prawda, że jeszcze kilka lat temu mężczyźni stronili od takich miejsc jak solaria czy gabinety kosmetyczne. Jednak rosnąca chęć pielęgnacji własnego ciała sprawiła, że coraz częściej można ich tam spotkać. I nie rozumiemy, skąd to zaskoczenie. Przecież wizyta w salonie opalania jest takim samym rytuałem jak wizyta u barbera czy wyjście na siłownie. A to z kolei nikogo nie dziwi, prawda?

Dlaczego solarium jest coraz popularniejsze wśród mężczyzn?

Coraz dłuższe kolejki do salonów opalania mówią same za siebie. Dlaczego panowie coraz chętniej decydują się na wizyty w solarium? Odpowiadamy!

Po pierwsze, solarium to najszybsza opcja na uzyskanie pięknego koloru skóry. Wystarczy jedynie 5-8 minut, aby w bezpieczny sposób osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Oczywiście warto powtórzyć zabieg po kilku dniach, aby wzmocnić rezultaty i przedłużyć trwałość opalenizny. Nawet jeśli odwiedzimy solarium 3 razy w tygodniu, poświęcimy niecałe pół godziny na zadbanie o idealny wygląd naszego ciała.

Po drugie, solarium skutkuje niemal natychmiastowym efektem. Oczywiście należy przestrzegać wszelkich zasad bezpiecznego opalania oraz pamiętać, że skóra będzie brązowieć coraz bardziej z godziny na godzinę po sesji opalania, a ostateczny efekt pojawi się dopiero po ok. 24 godzinach. Jednak nadal w porównaniu z tradycyjnym opalaniem na słońcu, opalanie w solarium skutkuje błyskawicznymi rezultatami.

Po trzecie, solarium dba o wygląd naszego ciała. Nie zastanawialiście się nigdy, dlaczego trenerzy personalni czy kulturyści są zawsze idealnie (i równomiernie) opaleni? Nie da się ukryć, że opalone ciało wygląda atrakcyjniej i zdrowiej. Poza tym opalenizna pomaga podkreślić zarysowane mięśnie. Dlatego też mężczyźni, którzy regularnie ćwiczą na siłowni, coraz częściej odwiedzają salony opalania.

Jak wzmocnić i przyspieszyć opalanie?

Panowie, skoro już przekonaliście się do opalania, mamy dla Was coś, co ułatwi Wam ten zabieg. Zrobiliśmy dla Was przegląd najskuteczniejszych balsamów do opalania, które zostały stworzone właśnie z myślą o Was!

Naszym największym bestsellerem jest krem przyspieszający opalanie HE. Jak sama nazwa wskazuje, jest on przeznaczony tylko dla mężczyzn. To balsam, który oprócz właściwości przyspieszających opalanie, zawiera również składniki brązujące. Co to znaczy? Kosmetyk ten sprawi, że Twoja opalenizna pojawi się znacznie szybciej, a uzyskane efekty będą jeszcze intensywniejsze. Oczywiście idealny brąz to nie wszystko. Nie zapomnieliśmy o odpowiedniej pielęgnacji ciała. Kompleks skomponowany z morskich alg zadba o właściwy poziom makroelementów, olej sezamowy nawilży skórę, a antyoksydanty i ekstrakt z granatu pozostawią ją mocno napiętą.

KUP TERAZ >> HE

 

Mamy też coś dla panów, dla których solarium to chleb powszedni. Balsam z efektem tingle V8 to błyskawicznie szybkie efekty i niezapomniane wrażenia podczas każdej sesji opalania. Substancje brązujące w tego typu kosmetykach przenikają do skóry, poprawiają krążenie i pozwalają uzyskać bardzo ciemną opaleniznę już po jednym zabiegu. Uwaga! Przez silne działanie balsamu, któremu towarzyszyć może mrowienie i delikatne pieczenie, zaleca się, aby używali go wyłącznie zaawansowani użytkownicy solarium.

KUP TERAZ >> V8

 

Ulubieniec sezonu, czyli Toscana, to balsam brązujący ze skuteczną kombinacją erytrulozy i DHA. Zawiera również olej monoi, który wspomaga proces powstawania opalenizny oraz przedłuża jej trwałość. Nie można zapomnieć o innych składnikach, takich jak oleje naturalne, olej antycellulitowe i witamina E. Opóźniają one oznaki starzenia, przywracają elastyczność oraz regenerują naskórek.

KUP TERAZ >> TOSCANA

 

Solarium dla mężczyzn - 3x tak

Szybko, skutecznie i równomiernie - te trzy słowa idealnie odpowiadają na pytanie, dlaczego mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług solarium. Panowie chcą dbać o swój wygląd i wszystko wskazuje na to, że wiedzą, jak to robić. Nie bez powodu na rynku jest dostępnych coraz więcej kosmetyków przeznaczonych typowo dla mężczyzn, a wśród nich również balsamy do opalania w solarium. „Męskie” opalanie to zdecydowanie hit ostatnich lat.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.