Onyx Tan na FIBO 2019

Onyx Tan na FIBO 2019

Początek kwietnia to czas, który wszyscy #gymfreaks kojarzą z odbywającymi się od lat w Kolonii międzynarodowymi targami FIBO. W dniach 4-7 kwietnia do Niemiec zjechali się przedstawiciele czołowych marek związanych z branżą fitness i wellness. Wśród wystawców wyróżnić było można liczną grupę reprezentantów firm oferujących produkty przeznaczone do solariów. Nie mogło zabraknąć tam ekipy Onyx!

Tegoroczną edycję FIBO odwiedziła rekordowa ilość odwiedzających - aż 145 000! W zeszłym roku grono odwiedzających było nieznacznie, bo o 2 tysiące mniejsze. Na targach pojawili się reprezentanci 133 krajów (12 krajów więcej niż w ubiegłym roku). Grono obecnych składało się z 1005 wystawców, którzy przybyli z 49 krajów. Wśród odwiedzających wyróżnić można było mieszkańców Niemiec, jednak sporą grupę - bo ponad połowę wszystkich przybyłych - stanowili podróżujący z krajów zagranicznych. Fakt ten podkreśla międzynarodowy charakter rosnącego z roku na rok wydarzenia. Targi FIBO odbywają się na Messeplatz - obiekcie, który zapewnia aż 160 000 m² powierzchni wystawienniczej.  

 

Atrakcji nie brakowało! W otoczeniu najlepszych produktów z branży wellnes i fitness przetestować można było najlepsze sprzęty, począwszy od hantli, przez nowatorskie bieżnie, po łóżka solaryjne oraz sprzęty jakich świat jeszcze nie widział. Oczywiście nie mogło zabraknąć także szerokiej gamy produktów spożywczych, odżywek dla sportowców czy ubrań i akcesoriów.

Stanowisko naszej ekipy znajdowało się na hali 8. Tam właśnie mieliśmy okazję spotkać się z naszymi stałymi klientami oraz pozyskać wielu nowych przyjaciół marki.

Było nam niezmiernie miło poznać wszystkich osobiście i zapoznać tyle nowych osób z naszymi produktami. Odwiedziło nas naprawdę liczne grono osób, z czego niezmiernie się cieszmy i mamy nadzieję, że te znajomości zaowocują długotrwałą współpracą i przyjaźnią.

Do zobaczenia za rok!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.