kosmetyki Onyx do opalania z efektem tingle

Ogromna moc tingli!

Zainteresowały Cię kosmetyki do opalania z efektem tingle? Cóż, jeśli jesteś już po niejednej wizycie w solarium i pragniesz uzyskać jeszcze głębszy kolor, te produkty są właśnie dla Ciebie! Jak działają kosmetyki tingle? I kiedy warto je wykorzystać? O tym się dowiesz w niniejszym artykule.

Czym jest efekt tingle?

„Tingle” to słowo, które po angielsku oznacza mrowienie, szczypanie, pewnego rodzaju dreszczyk. Takie odczucia można mieć właśnie po aplikacji omawianych kosmetyków. Rozgrzewają one skórę, stymulują mikrokrążenie i rozszerzają naczynia krwionośne, a tym samym - powodują jej silne dotlenienie. Jednocześnie intensyfikują wszystkie procesy, które w niej zachodzą, dzięki czemu efekty opalania pojawiają się znacznie szybciej.

Są to zatem kosmetyki, których działanie jest nie tylko widoczne, ale które również można w pewien sposób poczuć we własnej skórze. Warto pamiętać, że efekt mrowienia i zaczerwienienia może się po ich zastosowaniu utrzymywać przez kilka godzin. I jest to całkowicie normalne.

Komu dedykowane są kosmetyki z efektem tingle?

Kosmetyki do opalania z efektem tingle przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają już spore doświadczenie z solarium oraz innymi produktami do opalania. Nie są to jednak bronzery dedykowane kobietom i mężczyznom ze skórą wrażliwą. Ze względu na silne działanie, nie powinno się ich również aplikować na twarz.

Tanned girl

 

Fantastyczne kosmetyki z efektem tingle

W ofercie Onyx znajdziesz kilka kosmetyków o tego rodzaju działaniu.

Onyx Very Sexy Legs to bronzer z efektem tingle, który pomaga uzyskać piękny kolor nie tylko nogom, ale i innym, trudno opalającym się częściom ciała. To idealny kosmetyk dla kobiet, które chcą uzyskać efekt szybkiej i mocnej opalenizny. Delikatna konsystencja i przyjemny zapach dodatkowo uprzyjemniają jego użytkowanie.

Onyx Hot Action to kultowy bronzer przeznaczony dla zaawansowanych użytkowniczek solarium. Pozwala na długo cieszyć się piękną, trwałą i naturalnie wyglądającą opalenizną. Kompozycja olejów manoi, makadamia i sojowego zapewnia skórze optymalny poziom miękkości.

Onyx V8 to bronzer przeznaczony dla mężczyzn. Kosmetyk warto zastosować zwłaszcza wtedy, gdy skóra nie chce się już bardziej opalać, a Tobie zależy na naprawdę mocnym efekcie. Termoaktywna formuła z tingle pozwoli Ci uzyskać maksymalny efekt w minimalnie krótkim czasie

Powrót do bloga

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.