nowość-kosmetyki-do-opalania-solarium

Nowość, w której się zakochasz!

Zbliża się okres, w którym chyba najbardziej brakuje nam słońca. Bez niego czujemy się apatyczni, zmęczeni, nie mamy energii, wigoru, ani chęci do działania, popadamy w przygnębienie. Najlepszym lekarstwem na brak słońca w sezonie zimowym jest oczywiście opalanie się w solarium. Jak już pisaliśmy nie raz, już kilka minut sztucznego opalania może poprawić samopoczucie i doskonale wpłynąć na nasz nastrój, a możecie o tym poczytać TUTAJ (https://www.onyxtan.pl/blogs/blog/co-daje-opalanie). Regularne wizyty w solarium wpłyną na wytworzenie w organizmie hormonów szczęścia, czyli endorfin, które są bardzo potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania. Aby ustrzec się przed negatywnymi skutkami korzystania ze sztucznego słońca należy zadbać o umiar i mądre podejście do tematu, a przede wszystkim należy pamiętać o używaniu odpowiednich kosmetyków, które zadbają o Waszą skórę. Z naszymi produktami to możliwe, w ofercie naszego sklepu każdy znajdzie coś dla siebie, a teraz mamy dla Was niespodziankę…

Dziś w ofercie naszego sklepu pojawia się nowy produkt, w którym gwarantujemy, że się zakochacie, a jeśli nie wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, to znaczy, że prawdopodobnie na Waszej drodze nie pojawił się jeszcze ten jedyny, niepowtarzalny i idealny balsam do opalania. 

Ale właśnie w tym momencie możecie spełnić swoje marzenia o pięknej, ciemnej opaleniźnie i intensywnej pielęgnacji Waszej skóry dzięki naszemu innowacyjnemu Tanning Serum. Zaawansowane składniki brązujące i intensyfikujące opaleniznę, takie jak DHA i erytruloza w 100% naturalnego pochodzenia, w połączeniu z UpTan System, juglonem i lawsonią, są gwarancją efektu perfekcyjnej opalenizny po każdej wizycie w solarium. Ekstrakt z miodu, aloes i ekstrakt z winogron działają na skórę łagodząco i odżywczo, dzięki czemu będziecie cieszyć się promienną cerą. By dopełnić tego rozkosznego rytuału, zanurzcie się w bukiecie ekstraktów z kompozycji Flower Power i poczujcie moc nawilżenia z ekstraktem z orchidei oraz troskę o młody wygląd skóry dzięki czarnej róży i kwiatom pomarańczy. Ekstrakt z jaśminu w połączeniu z uwodzicielsko kwiatowym zapachem Beauté Florale pozwala doświadczyć relaksu ciała i umysłu.

  • DHA i erytruloza w 100% naturalnego pochodzenia dla efektu natychmiastowej i dłużej utrzymującej się opalenizny
  • Bogate połączenie substancji wzmacniających opaleniznę – UpTan System, Juglon i Lawsonia – pozwala uzyskać idealny wakacyjny odcień opalenizny w bardzo krótkim czasie
  • Unikatowa kompozycja Flower Power łączy w sobie cudowne z natury właściwości przeciwutleniające kwiatu pomarańczy, ochronę przeciwstarzeniową dzięki orchidei i czarnej róży oraz uczucie relaksu dla skóry, które zapewnia ekstrakt z kwiatów jaśminu
  • Ekstrakt z miodu, aloes i ekstrakt z winogron działają na skórę łagodząco i odżywczo
  • Bogata formuła sprawia, że serum daje uczucie niebywałej miękkości i gładkości skóry
  • Zapach Beauté Florale, w którego sercu skryte są tony fiołka, jaśminu, wanilii i piżma, uprzyjemnia każdą sesję opalania w solarium

To tylko niewielki ułamek właściwości, którymi oczaruje Was Tanning Serum. W dalszej  części artykułu poznacie jeszcze więcej wspaniałych cech, które na pewno skradną Wasze serca! Poniżej natomiast możecie zobaczyć, jak Tanning Serum wypadł w ocenie naszych ankietowanych: 

 

90%

100%

90%

osób biorących udział w badaniach aplikacyjnych

wskazało wysoką wydajność produktu jako jego atut

doceniło hydrożelową konsystencję serum

określiło działanie pielęgnacyjne produktu jako wyraźne

 

W Tanning Serum głównym składnikiem brązującym jest dihydroksyaceton, który jest w 100% naturalnego pochodzenia.

 W TS aż pięć składników odpowiada za uzyskanie pięknej opalenizny. Są to: DHA, erytruloza, Juglon, Lawsonia i UpTan System.

 Składnikiem, który odpowiada za wzmocnienie opalenizny w TS jest w 100% naturalna erytruloza.

 TS to produkt, który jest bogaty w liczne ekstrakty z kwiatów oraz owoców, m.in. orchidei, jaśminu i winogron.

 Aloes i ekstrakt z czarnej róży, które pielęgnują skórę w TS, to składniki pochodzenia naturalnego aż w 99,5%.

tanning-serum

 

Jak widać, Tanning Serum charakteryzuje się nie tylko wyjątkowymi właściwościami, ale również wysoką wydajnością produktu, hydrożelową konsystencją, a jego działanie pielęgnacyjne jest bardzo wyraźne. Wystarczy, że raz spróbujecie opalania z TS, a na pewno będziecie z nim wracać do Waszego ulubionego solarium!

Możliwe, że dalej zastanawiacie się, co sprawia, że Tanning Serum jest innowacyjnym produktem? Już spieszymy z odpowiedzią!

DHA-erytruloza

Intensywne brązowienie i wzmacnianie opalenizny odbywa się z udziałem pięciu składników. Ciemną opaleniznę, która rozwija się jeszcze przez kilka godzin po opalaniu zapewniają DHA i erytruloza – w obu przypadkach są to komponenty w 100% naturalnego pochodzenia. Reakcja składników brązujących ze skórą jest zintensyfikowana za sprawą innowacyjnego komponentu UpTan System, który usprawnia dostarczenie i przyspieszone działanie składników aktywnych. Ponadto uzyskany odcień opalenizny jest wzmocniony dzięki ekstraktowi z juglonu i lawsonii.

hydrożelowa-formuła

TS nie ma postaci tradycyjnego balsamu, a zamiast niej zastosowaliśmy bogatą hydrożelową formułę, która powleka skórę cienką warstwą produktu. Oprócz zapewnienia innych właściwości sensorycznych, pełni ona istotną funkcję pielęgnacyjną i zapobiega transepidermalnej utracie wody z naskórka. Nowa formuła ma także korzystny wpływ na zwiększenie wydajności produktu, bo wystarczy już niewielka ilość serum, by pokryć dużą powierzchnię skóry i zapewnić jej efektywne nawilżenie.

poprawa-kondycji-skóry

TS to kosmetyk, który oprócz świetnych właściwości wspomagających opalanie, gwarantuje oczywiście spektakularną poprawę kondycji skóry. Wyraźne działanie pielęgnacyjne zapewniają liczne ekstrakty, a humektant w połączeniu z destylatem z kwiatów pomarańczy oraz ekstraktami z orchidei i róży korzystnie wpływa na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

 opakowanie-airless

Nasza firma stawia na wygodę stosowania i nowoczesne rozwiązania. Tanning Serum zamknięte jest w opakowaniu typu airless, które zapewnia w 100% higieniczne korzystanie z produktu oraz jego całkowite zużycie. Do środka butelki w żaden sposób nie dostaje się powietrze, przez co właściwości produktu są jeszcze lepiej chronione. Plomba gwarancyjna świadczy o tym, że produkt nigdy nie był używany, jest oryginalny i świeży.

 

Musicie koniecznie spróbować naszego nowego balsamu do opalania w solarium! Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni nie tylko idealnym, wakacyjnym odcieniem opalenizny, ale dzięki TS będziecie cieszyć się miękką, gładką i nawilżoną skórą, a uwodzicielsko kwiatowy zapach pozwoli doświadczyć relaksu ciała i umysłu.

Oczaruje Was nie tylko balsam sam w sobie, ale również jego opakowanie… Elegancki design to coś, co doskonale cechuje naszą markę, zawsze staramy się zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dlatego etykieta TS z marmurem, złotem i błyszczącymi elementami, na pewno zwróci Waszą uwagę!

 

Ten link: https://www.onyxtan.pl/products/tanning-serum?variant=31276297912391, przekieruje Was bezpośrednio do zakupu Tanning Serum. 

tanning-serum

100% certyfikowanych składników w butelce!

Jak wspominaliśmy wcześniej, dwa kluczowe składniki brązujące zawarte w Tanning Serum – dihydroksyaceton i erytruloza – są w 100% certyfikowane. Wiemy, że opalanie się jest coraz bardziej popularne i dla wielu naszych klientów, składniki zawarte w produktach są znaczące, dlatego postanowiliśmy wzbogacić formułę Serum o składniki spełniające najwyższe standardy, takie jak Ecocert. Co więcej, dihydroksyaceton w Tanning Serum jest wolny od BSE, nie zawiera i nie pochodzi z materiału szczególnego ryzyka. W procesie produkcji tego składnika nie ma pestycydów. I co najważniejsze, środki brązujące nie zawierają oleju palmowego, ani jego pochodnych.

Czekamy na Wasze zdjęcia prosto z solarium z TS, ale także na opinie, które są ogromnie dla nas ważne!

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.