Jak szybko opalić się przed sylwestrem?

Jak szybko opalić się przed sylwestrem?

Święta za pasem, ale nie ma powodów do zmartwień – przed nami zabawa sylwestrowa! Nic więc dziwnego, że solaria pękają w szwach od ilości klientów. To jeden z najgorętszych okresów w sezonie jesienno-zimowym. Wszyscy chcą wyglądać pięknie witając Nowy Rok!

Co daje opalenizna?

Skoro wszyscy tłumnie odwiedzają solaria, zapytacie zapewne o to, co daje opalenizna, oraz jak opalanie wpływa na skórę. Opalenizna nie tylko sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjni – brązowa skóra optycznie wyszczupla sylwetkę oraz uwidacznia zarys mięśni – ale również wpływa na nasze samopoczucie. Opalanie poprawia nastrój, które jest szczególnie ważne (o ile nie najważniejsze) podczas świętowania, a także pozwala nam naładować się pozytywną energią. Przyznajcie się, czy jest wśród Was ktoś, kto nie czerpie przyjemności z wygrzewania się na słońcu? Kiedy za oknem temperatura spada poniżej zera, a z nieba prószy śnieg, łóżka solaryjne stanowią swego rodzaju wehikuł, który przenosi nas na gorące plaże słonecznej Kalifornii!

Opalanie – jak szybko się opalić?

Jeśli chcecie wiedzieć, jak szybko się opalić, musicie zdawać sobie sprawę, że bardzo ważną kwestią jest codzienna pielęgnacja ciała. Regularne nawilżanie, usuwanie martwego naskórka za pomocą peelingów, zdrowa dieta oraz przyjmowanie wystarczającej ilości płynów to podstawa, aby nasza skóra była dobrze przygotowana do sesji opalania, a co za tym idzie – wyglądała pięknie i zdrowo.

Kolejną sprawą jest  korzystanie z profesjonalnych balsamów do opalania w solariumCo wybrać do opalania na brązowo? Zastanówcie się, czego oczekujecie, ale zakładamy, że przed sylwestrem zależy Wam na osiągnięciu hebanowej opalenizny w bardzo krótkim czasie. W tym celu sięgnijcie po kremy przyspieszające opalanie. Jakie przyspieszacze opalania polecamy? Już mówimy!

Najlepszym balsamem przyspieszającym opalanie jest Booster – kultowy już przyspieszacz, który nie dość, że gwarantuje piękną opaleniznę w mgnieniu oka, to jeszcze zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skór. To klucz do sukcesu, aby osiągnąć piękną i długo utrzymującą się opaleniznę.

Jeśli mowa o nawilżaniu skóry, nie sposób nie wspomnieć o Vibe. To rewolucyjny balsam do opalania z  formułą Rapid Tan, która przyspiesza proces powstawania opalenizny. Hebanowa opalenizna i kompleksowa pielęgnacja skóry – wszystko, co najlepsze!

Ulubieńcem kobiet jest Mystery – krem przyspieszający opalanie z aktywatorem syntezy kolagenu w skórze. Co to znaczy? Kompleks Collagen Boost charakteryzuje się działaniem antyoksydacyjnym – niweluje pierwsze oznaki starzenia skóry. Oczywiście nie zapominajmy o tym, co najważniejsze – Mystery to balsam opalania, który wzmacnia intensywność opalenizny, dzięki czemu możecie uzyskać czekoladowy odcień skóry znacznie szybciej.

Jeśli oczekujecie spektakularnego efektu opalenizny, wybierzcie Grand Cru – balsam maksymalizujący efekty opalania. Wystarczy, że zaaplikujecie kosmetyk na ciało, a jego ultralekka formuła błyskawicznie się wchłonie i tak samo szybko zadziała na skórę intensyfikując brązowy odcień skóry!

Kiedy opalanie natryskowe?

Jeśli odkładaliście wizytę w solarium na ostatnią chwilę, jest jeszcze jeden sposób, aby uzyskać efekt hebanowej opalenizny. Jest to opalanie natryskowe. Jak wygląda opalanie natryskowe? Opalanie natryskowe polega na spryskaniu ciała delikatną mgiełką opalającą. Substancja pokrywa skórę zmieniając jej kolor na odcień naturalnego brązu.

Teraz już wiecie, jak szybko opalić się przed sylwestrem. Mamy nadzieję, że olśnicie wszystkich zniewalającą opalenizną i będziecie czuć się wspaniale. Pamiętajcie, że dobre samopoczucie często idzie w parze z pięknym wyglądem, więc… opalajcie się!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.