opalony kobiecy brzuch - efekt tingle

Efekt tingle - propozycja dla zaawansowanych?

Rynek produktów stworzonych do opalania jest naprawdę szeroki. Wśród bronzerów oraz przyspieszaczy, osoby korzystające z solarium często mogą natknąć się na tajemniczo brzmiące kosmetyki do opalania z efektem tingle. W tym artykule postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tych produktów, w tym także odpowiedzieć na pytanie, czy tingle dla początkujących to dobry pomysł? Jeśli nie jesteś pewna, czy to produkt przeznaczony dla Ciebie - dobrze trafiłaś.

Tingle do opalania - reakcje

Jak działają tingle do opalania?

Zacznijmy od nazwy. Pochodzi ona z języka angielskiego i oznacza swędzenie oraz mrowienie - wobec tego możesz zastanawiać się, czy tingle powodują swędzeniea nawet świąd? Ich działanie opiera się na dogłębnym dotlenieniu i rozgrzaniu skóry, stąd też przy ich użyciu możesz spotkać się z różnymi reakcjami Twojej skóry. Wyżej wspomniane delikatne uczucia mrowienia czy rozgrzania są powszechne i nie należy ich się obawiać, w żadnym wypadku nie powinnaś odczuwać jednak bólu czy piekącego swędzenia ciała! Taki kosmetyk do opalania z efektem tingle ma jednak bardzo silne działanie, dlatego nie zalecamy używania go na twarz.

Przeciwwskazaniem będzie również bycie osobą początkującą. Jeśli dopiero masz zamiar zacząć swoją przygodę z opalaniem się w kabinie, najlepszym wyborem będzie balsam do solarium z bronzerem lub przyspieszaczem opalania. Nie zaleca się używania kosmetyków z efektem tingle przez osoby początkujące, gdyż mogą mieć wrażliwszą, bardziej podatną na podrażnienia skórę. Najlepiej stosować je po kilku sesjach opalania, kiedy już wiesz, jak Twoja skóra reaguje na opalanie w solarium.

Tingle przed i po

Jeśli jednak jesteś zaawansowanym użytkownikiem, kosmetyki do opalania w solarium z efektem tingle mogą dać niesamowite i błyskawiczne rezultaty, które doceniają nawet najbardziej wymagający klienci. Już po jednej sesji opalania możesz cieszyć się czekoladową, naprawdę głęboką opalenizną. Wiele osób zastanawia się, czy tingle do opalania mogą poparzyć? Na szczęście nie ma się czego obawiać. Tingle nie powodują poparzenia skóry, jak często bywa przy bezpośrednim opalaniu się na słońcu. Oczywiście możemy liczyć na inne wyjątkowe wrażenia, szczególnie cenione przez stałych bywalców solarium. Dlaczego tingle powodują tak silny efekt? Związane jest to z ich unikalnym składem. Pozwala na to zawartość rozgrzewających składników takich jak Benzyl Nicotinate czy Methyl Nicotinate. Substancje brązujące w kosmetykach z efektem tingle mogą lepiej przeniknąć do skóry, dzięki temu, że tingle stymulują one mikrocyrkulację i rozszerzają naczynia krwionośne. Umożliwia to znaczne pogłębienie opalenizny w krótkim czasie.

Najlepszy kosmetyk do solarium z efektem tingle

Być może zastanawiasz się, jaki jest najsilniejszy kosmetyk do opalania z efektem tingle i czy jest on najlepszy? Takie produkty z założenia mają bardzo mocne i szybko widoczne działanie. W zależności od Twoich potrzeb, w naszej ofercie posiadamy kilka różnych produktów:

V8 - bronzer z efektem tingle dla zaawansowanych. Dedykowany jest mężczyznom, którzy pragną przyciemnić swoją karnację i jednocześnie zadbać o skórę.

VERY SEXY LEGS - bronzer z efektem tingle dla idealnie opalonych nóg. Dzięki zawartości składników pielęgnacyjnych nie tylko pomaga przyciemnić trudno opalające się miejsca, ale także pomaga walczyć z cellulitem i działa wygładzająco.

HOT ACTION - uniwersalny bronzer z efektem tingle dla zaawansowanych użytkowników. Odżywcze składniki pielęgnują Twoją skórę, a tropikalny zapach kokosa relaksuje i sprawia, że sesja opalania staje się jeszcze bardziej przyjemna.

Warto pamiętać, że wszystkie powyższe kosmetyki zawierają Methyl Nicotinate i występują w formie białej masy. Jeśli obawiasz się, że któryś z nich nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz skorzystać z mniejszych pojemności, dostępnych dla każdego bronzera!

Natomiast kiedy pragniesz wyjątkowo mocnego, głębokiego i przedłużonego efektu opalenizny, szczególnie polecamy MAGMĘ - potrójny bronzer do opalania z efektem tingle dla zaawansowanych. Od poprzednich różni się zawartością - zawiera on Benzyl Nicotinate, a masa ma ciemnobrązowy kolor. Pozwala on na przyciemnienie Twojej skóry nawet o kilka odcieni w ciągu jednej sesji w solarium!

Powrót do bloga

1 komentarz

Magma to absolutny sztos! Polecam każdemu, kto lubi mocne, spektakularne efekty :))

Patrycja

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.