czy opalanie w solarium trwale przyciemnia skórę - co do opalania w solarium

Czy opalanie trwale przyciemnia skórę?

Czy nie byłoby cudownie, gdyby opalenizna utrzymywała się jeszcze długo po wyjściu z solarium? Spieszymy z pomocą, ponieważ przedłużenie trwałości brązowej opalenizny nie jest wcale takie trudne! Ale czy możliwe jest, aby opalanie na stałe przyciemniło skórę? Odpowiemy na to pytanie w dzisiejszym artykule.

Jak działa solarium?

Solarium działa analogicznie do światła słonecznego. W najnowszych solariach stosowane są dwa rodzaje promieniowania ultrafioletowego: UVA i UVB. Promieniowanie to nie daje jednak trwałej opalenizny, pobudza tylko skórę do produkcji melaniny (naturalnego pigmentu), który już jest w naskórku. Jednak jeśli będziemy odpowiednio dbać o skórę, możemy przedłużyć trwałość opalenizny nawet o kilka dni - brązowa skóra może utrzymać się od 7 do 10 dni po wizycie w solarium.

Jak przedłużyć trwałość opalenizny?

Aby długo cieszyć się brązową skórą, należy przede wszystkim postawić na nawilżenie skóry. Odpowiednie nawilżenie ciała przed wizytą w solarium, stosowanie profesjonalnych balsamów oraz dostosowana do naszych potrzeb pielęgnacja po sesji opalania to klucz do sukcesu.

Co do opalania?

Większość kosmetyków od Onyx posiada właściwości głęboko nawilżające. Są bogate w naturalne składniki odżywcze, takie jak masło shea, olej awokado, kokosowy czy makadamia. Jeśli nie wiesz, jaki kosmetyk do opalania wybrać, czytaj dalej!

Vibe to intensywnie nawilżający balsam przyspieszający opalanie w solarium, który jest najczęściej wybierany zarówno przez klientów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z solarium, jak i wytrawnych opalaczy. Posiada olej makadamia i olej z orzecha kokosowego, dzięki czemu Twoja skóra po opalania będzie jedwabiście gładka i głęboko nawilżona.

KUP TUTAJ >> VIBE

• Bądź szczęśliwy z #happy! Ulubiony bronzer do opalania, który stymuluje produkcję endorfin i poprawia nastrój, dba również o… wodną równowagę skóry. Ekstrakty z kokosa, jabłka i kiwi przyspieszają proces regeneracji naskórka po opalaniu. Podaruj swojej skórze odrobinę szczęścia!

KUP TUTAJ >> #HAPPY

Ultime, czyli luksusowy krem przyspieszający opalanie w solarium, dzięki formule Velvet Touch Oil, zawierającej oleje monoi, kokosowy i makadamia, zapewnia ekstremalne nawilżenie skóry jeszcze długo po sesji opalania.

KUP TUTAJ >> ULTIME

Jaki balsam po opalaniu?

Jeśli chcesz, aby Twoja opalenizna nie utraciła swojej głębi, musisz otoczyć ją szczególną troską. Mamy dla Ciebie coś, co nie dość, że zawiera naturalne składniki nawilżające, takie jak masło shea czy olej z awokado, to jeszcze składniki wspomagające pigmentację skóry, dzięki czemu opalenizna utrzyma się dłużej! Wspominaliśmy już o drobinkach złota, które naturalnie podkreślą Twoją brązową skórę?

KUP TUTAJ >> LA PLAYA TAN & GLOW

Chociaż żadna opalenizna nie jest trwała, podążając za naszymi wskazówkami możesz utrzymać ją znacznie dłużej. Chyba każdemu z nas zależy na trwałym efekcie brązowej skóry. Postaw na Onyx - zadbamy o Twoją opaleniznę :) 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.