Opalony mężczyzna - Balsamy do opalania w solarium dla niego

Balsam do opalania w solarium dla NIEGO!

Nie masz pomysłu na prezent dla swojego ukochanego lub Ty sam, drogi mężczyzno, chcesz sprawić sobie mały upominek? Wybór prezentu nie musi być już utrapieniem – oto jesteśmy i spieszymy z pomocą.

Opalenizna jest również domeną mężczyzn!

Opalenizna sprawia, że mężczyźni czują się atrakcyjni. Ich ciało wygląda dużo smuklej, a mięśnie są bardziej widoczne. Nic dziwnego, że Panowie coraz częściej odwiedzają solaria i szukają sposobów, aby efekty ich opalania były spektakularne.

Podpowiemy, że aby szybciej uzyskać hebanowy odcień opalenizny, warto regularnie korzystać z usług solarium, a dla wzmocnienia i pogłębienia efektu stosować profesjonalne kosmetyki do opalania.

Idealny prezent na Dzień Chłopaka

Borykamy się wciąż z tym samym problemem – co kupić chłopakowi, mężowi czy przyjacielowi. Z okazji Dnia Chłopaka proponujemy Wam najlepsze balsamy do opalania w solarium, dzięki którym uzyskacie zachwycającą opaleniznę szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe perełki.

Każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od preferencji i stopnia zaawansowania.

HE - przyspieszacz brązujący dla prawdziwych mężczyzn

Zależy Ci na szybkim efekcie oraz pielęgnacji ciała? Wybierz przyspieszacz do opalania w solarium. Oprócz wspomnianych wyżej właściwości, balsam ten zadba o właściwy poziom makroelementów w skórze, czyli to, co mężczyźni lubią najbardziej!

KUP TUTAJ >> HE

V8 - bronzer z efektem tingle dla zaawansowanych

A może wolisz kosmetyki do opalania z efektem tingle? W tym przypadku proponujemy nasz niezawodny V8. Dzięki niemu uzyskasz głęboką opaleniznę w bardzo krótkim czasie, zadbasz o poziom nawilżenia skóry oraz ujędrnisz ciało.

KUP TUTAJ >> V8

Magma - potrójny bronzer do opalania z efektem tingle

Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem solarium, wybierz potrójny bronzer do opalania z efektem tingle - Magmę. Natychmiastowa, długotrwała i głęboka opalenizna gwarantowana! To nasz totalny HIT!

KUP TUTAJ >> MAGMA

Tattoo - przyspieszacz brązujący z kompleksem chroniącym tatuaże

A co z miłośnikami tatuaży? Czy muszą oni zrezygnować z przyjemności opalania, aby nie narazić swoich tatuaży na utratę koloru? Jeśli masz tatuaże i to powstrzymuje Cię przed opalaniem, ten kosmetyk będzie idealny dla Ciebie – Tattoo, czyli przyspieszacz brązujący z kompleksem chroniącym tatuaże przed blaknięciem. Głęboki efekt brązowej skóry w błyskawicznie szybkim tempie, przy jednoczesnej ochronie Twoich „dziarek”.

KUP TUTAJ >> TATTOO

Solarium dla mężczyzn? 3 rady

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem solarium, nie wybieraj kosmetyków z efektem tingle. Lepiej postawić na balsamy przyspieszające, przyspieszacze brązujące lub bronzery.

Pamiętaj również o odpowiednim przygotowaniu ciała do opalania. Bardzo ważne jest wykonanie peelingu przed opalaniem oraz regularne (i intensywne!) nawilżanie skóry.

Nie wybieraj też długich sesji opalania. Więcej nie znaczy lepiej! Na początek polecamy krótkie sesje, które potem możesz sukcesywnie wydłużać. Więcej rad dla Panów znajdziecie tutaj: [KLIK].

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.