Balsamy do opalania w solarium - 4 pomysły na walentynkowe prezenty - Co na walentynki

4 pomysły na prezenty walentynkowe

Szukasz pomysłu na walentynki dla swojej drugiej połówki? Miłość i słońce to idealny duet! Jeśli oboje jesteście fanami opalania, nie musisz dłużej szukać. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze pomysły na walentynkowe prezenty.

Co na prezent dla niej?

Kobietom zależy na pięknym wyglądzie. Olśniewająca opalenizna, rozświetlona cera oraz jędrna skóra – to coś, na co z pewnością zwrócą uwagę. Jeśli chcesz sprostać ich oczekiwaniom, wybierz profesjonalne balsamy do opalania w solarium, a gwarantujemy, że wszystkie z powyższych wymagań zostaną spełnione.

Jaki balsam do opalania dla kobiet?

SHE to przyspieszacz brązujący z innowacyjną formułą B-Shape, która poprawia kształt sylwetki oraz ma działanie ujędrniające. Olej tamanu, znany jako „olej bogów”, wspomaga odpowiednie nawilżenie skóry, a ekstrakty z brzoskwini i melona czynią cerę piękną i promienną. Nie zapominajmy jednak o złocistej opaleniźnie, którą gwarantują składniki brązujące i przyspieszające.

KUP TERAZ >> SHE

Natomiast dla kobiet wyjątkowo odważnych, polecamy tingiel do opalania w solarium. Dzięki Very Sexy Legs nie ma rzeczy niemożliwych – to balsam do opalania nóg i miejsc, które zwykle są oporne na działanie lamp solaryjnych. Tingle do opalania działają rozgrzewająco na skórę, dzięki czemu proces powstawania opalenizny jest dużo szybszy. Poza tym zapewniają intensywne nawilżenie i odżywienie skóry.

KUP TERAZ >> VERY SEXY LEGS

Co na prezent dla niego?

Niech Was pozory nie mylą – mężczyźni również bardzo często podchodzą surowo do swojego wyglądu. Zależy im na szybkich efektach oraz intensywnej opaleniźnie. Pamiętajcie, że brązowa skóra optycznie wysmukla sylwetkę oraz podkreśla zarys mięśni. Panowie są żądni wrażeń, dlatego strzałem w dziesiątkę będą dla nich tingle do opalania.

Jaki balsam do opalania dla mężczyzn?

Dla mężczyzn, którzy oprócz silnych właściwości brązujących, doceniają właściwości pielęgnacyjne, polecamy HE. To przyspieszacz brązujący z kompleksem Pronalen Sport Re-Energizer, który dba o właściwy poziom makroelementów w skórze. Oprócz tego balsam ten szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu (wiemy, jak tego nie lubicie J).

KUP TERAZ >> HE

Wspominaliśmy już o kosmetykach z efektem tingle, więc nie mogło ich zabraknąć. Jednym z nich jest V8 – tingiel do opalania z technologią uwidaczniającą zarys mięśni. Balsam ten przyspiesza proces opalania oraz działa ujędrniająco na skórę. Czego chcieć więcej?

KUP TERAZ >> V8

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.