Szybkie triki na ładną cerę

Szybkie triki na ładną cerę

Praca, studia, rodzina. Masz nadmiar obowiązków, trudno wygospodarować chwilę na własne przyjemności i zadbanie o swój wygląd i cerę. My powiemy Ci jak wyglądać olśniewającą mimo braku czasu!

Masz ważne spotkanie w pracy, wyjście z koleżanką lub wieczorną imprezę? Bez względu na okazję musisz wyglądać pięknie. Nie zawsze masz czas na pielęgnację ze względu na natłok obowiązków. Pamiętaj jednak, że Twoja cera także potrzebuje uwagi i troski. Wiele kobiet pyta: jak błyskawicznie zadbać o cerę?

Szybkie triki na ładną cerę

Żelazna zasada

Najważniejszą i żelazną zasadą jest oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie cery, przed snem i następnego dnia rano. Usuń z twarzy zanieczyszczenia, stosując żel do mycia, przetrzyj cerę tonikiem lub płynem micelarnym, a następnie zaaplikuj krem nawilżający, odżywczy lub przeciwzmarszczkowy, dodatkowo z filtrem przeciwsłonecznym w okresie wiosenno - letnim. Nie zapomnij także o szyi i dekolcie!

Oszczędność czasu

Dobrym rozwiązaniem na zaoszczędzenie czasu jest stosowanie chusteczek oczyszczająco - nawilżających do twarzy. Błyskawicznie oczyszczą skórę, usuną makijaż oraz nawilżają cerę. Dzięki nim nie musisz stosować żelu, toniku oraz kremu. Przed imprezą możesz zastosować trik. Nasącz wacik tonikiem, przyciśnij mocno do skóry, a następnie szybko puść. Wykonuj koliste ruchy, a szybko ujędrnisz i odświeżysz cerę!

Sekrety makijażu

Wybieraj podkłady w butelce z pompką lub mieszaj krem z podkładem, aby szybko się wchłaniał. Dobrym pomysłem jest krem BB. Łączy on w sobie funkcje wielu kosmetyków. Pozwala zastąpić kilka produktów kosmetycznych o różnorodnym przeznaczeniu. Kosmetyk ten łączy właściwości podkładu, kremu nawilżającego oraz preparatu chroniącego przed promieniowaniem UV.

Stosuj rozświetlacze do twarzy. W jednej chwili odświeżą cerę i sprawią, że będzie wyglądała pięknie i zdrowo.

Nakładaj róż na policzki. Dzięki niemu zatuszujesz zmęczenie.

Usta maluj błyszczykiem. Dzięki temu nadasz swojej twarzy promienności.

W pogoni za opalenizną

Twarz to nie wszystko. Zadbać także musisz o swoją skórę. Wyznacznikiem piękna jest brązowo - złota, naturalna opalenizna oraz nawilżona skóra. Teraz możesz ją mieć niemal natychmiast. Taki efekt gwarantuje opalanie natryskowe. Dzięki temu, będziesz pięknie opalona w zaledwie kilka chwil. Jeśli masz jednak troszeczkę więcej czasu – warto wybrać się do solarium! Przed i po opalaniu w solarium stosuj koniecznie kosmetyki solaryjne, np., firmy Onyx®, które przyspieszają i utrzymują efekt opalenizny.

#nawilzenieskory #zelaznezasady #oszczednoscczasu #sekretmakijazu

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.