Piękna kobieta opala się nad wodą - rodzaje balsamów do opalania w solarium - przyspieszacz czy bronzer

Przyspieszacz czy bronzer?

Profesjonalne balsamy do opalania sprawiają, że sesja opalania jest jeszcze bardziej efektywna. Co więcej, dzięki nim skóra prezentuje się znacznie zdrowiej i promienniej. Jesteś nowicjuszem opalania w solarium? Nie wiesz, jaki balsam do opalania wybrać? Przyspieszacz czy bronzer? A może przyspieszacz brązujący? Rodzaje balsamów do opalania już nie będą dla Ciebie zagadką.

Jaki balsam do opalania wybrać?

Jak działa bronzer do opalania?

Bronzery wzmacniają efekt brązowej skóry. Balsamy tego typu zawierają składniki brązujące, które potęgują intensywność opalenizny oraz działają jeszcze przez kilka godzin po wizycie w solarium. Na ostateczne efekty musisz więc chwilę poczekać.

Wyróżniamy czarne oraz białe bronzery do opalania. Różnią się one kolorem masy kosmetycznej.

Czarne bronzery zawierają barwniki, które pokrywają zewnętrzną warstwę skóry niemal natychmiast po aplikacji. Można ich używać zarówno jako balsamów do opalania, jak również bronzerów do make-upu ciała.

Ulubieńcem klientów jest bez wątpienia balsam Black Caviar. Jest on bogaty w kompleks składników brązujących, dzięki którym osiągniesz niewiarygodnie głęboki odcień hebanowej opalenizny.

KUP TUTAJ >> BLACK CAVIAR

Białe bronzery nie posiadają barwnika, co chroni osoby początkujące, które nie są doświadczone w nakładaniu tego typu produktów, przed plamami i zaciekami na skórze.

Na szczególną uwagę zasługuje #happy, który oprócz pięknego koloru skóry, zapewni Ci wiele radości. Produkt ten zawiera innowacyjną formułę, która stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia.

KUP TUTAJ >> #HAPPY

Przyspieszacz opalania – co to jest?

Przyspieszacze opalania to balsamy, które pobudzają produkcję melaniny w skórze, dzięki czemu proces opalania zachodzi znacznie szybciej. Balsamy te są bogate w składniki głęboko nawilżające, dzięki czemu efekty opalania utrzymują się znacznie dłużej niż zwykle.

Jednym z najbardziej znanych balsamów przyspieszających opalanie jest Booster. Kosmetyk ten, poza podstawowymi właściwościami, wyróżnia się bogactwem witamin oraz naturalnych ekstraktów owocowych, które dogłębnie odżywiają skórę.

KUP TERAZ >> BOOSTER

Przyspieszacz brązujący, czyli bronzer i przyspieszacz w jednym

Przyspieszacze brązujące stanowią idealne połączenie składników znajdujących się w przyspieszaczach i bronzerach. Innymi słowy sprawiają, że opalenizna powstaje szybko, a uzyskane rezultaty są głębsze i bardziej satysfakcjonujące. Charakteryzują się beżową masą kosmetyczną, która nie brudzi skóry ani ubrań.

Warto wypróbować balsamy do opalania z serii luksusowej. Jednym z nich jest Ultime – przyspieszacz ze specjalnie dobranymi składnikami brązującymi oraz pielęgnującymi skórę, przede wszystkim kompleksem starannie dobranych olejów. Olej monoi, kokosowy i makadamia nadają skórze jedwabistej gładkości i miękkości.

KUP TERAZ >> ULTIME

Jaki balsam do jasnej karnacji?

Bronzery i przyspieszacze to dwie podstawowe kategorie balsamów do opalania. Wyboru odpowiedniego kosmetyku powinno się dokonać na podstawie stopnia zaawansowania oraz odcienia skóry. Jeśli masz bladą karnację lub jesteś początkującym użytkownikiem solarium, polecamy Ci balsamy przyspieszające opalanie o białej masie kosmetycznej.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.